Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a lejobb okostelefon...

Melyik a lejobb okostelefon amit eddig kiadtak? [az applet nem beleértve]

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 20:53
1 2 3
 1/30 anonim válasza:

SAMSUNG GALAXY S plus


SAMSUNG GALAXY 2!!!!

2011. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
miért?
2011. aug. 26. 20:55
 3/30 anonim ***** válasza:

Xperia Düo lenne he kint lenne, de mivel nincs, ezért Galaxy S2.


iPhone mióta legjobb okostelefon? iOS-t leszámítva a tudása megegyezik egy középkategóriás telefonna la felbontást kivéve.

2011. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
LG Optimus 3d (az a legjobb! 2magos proci, full (szemüveg nélküli) 3d kijelző és 3d kamera)
2011. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Na ja az LG Optimus 3D van a legjobban felszerelve,de mivel az LG nem ért az op. rendszerekhez és a 3D még nagyon kezdetleges ezért inkább az SGS2.Magán véleményként megjegyezném,hogy nekem az Xperia ARC számít a legjobbnak már csak azért mert ezzel a telefonnal kapcsolatban sehol sem tapasztaltam vagy olvastam volna meghibásodásról.
2011. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
természetesen az iphone 4... de mivel azt eleve kivetted (nem értem miért) samsung galaxy s2 VAGY HTC sensation.
2011. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
előző: a 3D-s mobilok akkora parasztvakítások mint az állat. semmi értelmük. (MÉG)
2011. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
37%
Na már miért is "az applet nem beleértve"? Gondolom érzed, hogy úgyis az a legokosabb :)
2011. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Még a Samsung Galaxy S2, ha kijön akkor a Sony Ericsson Xperia Duo. iPhone soha nem volt a legjobb telefon csak sztívdzsobsz mindig meggyőzte a népet hogy az övé jó az övé a legjobb az övé az egyedüli ami működik. Cook nemtudom most mit fog kezdeni, hogy sztivi bácsi lemondott, de hát jóez. Én személy szerint utálom az Apple-t, rohadtul túlárazzák a cuccaikat. Mostmár presztízs dolog az egész.
2011. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

A két mag az SGS2-be e-Penisz noveles a geekeknek. 2.3 nem tudja kihasznalni...


iPhonet miert ejtetted ki ?? Gadget Showba is az az isten, ők még értenek is hozzá!

2011. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!