Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy mini? Ennyire...

Samsung Galaxy mini? Ennyire rossz lenne az a teló?

Figyelt kérdés
Hétfőn jön meg a Samsung galaxy minim. Az a helyzet, hogy most elkezdtem olvasgatni utána és mindenki azt írja itt, hogy nagyon sz*r telefon, hogy rossz a kijelző, meg lassú stb. 15 éves vagyok és nincsenek nagy igényeim telefon terén. Tehát annyira azért nem rossz vagy mondjam vissza. Igazából Ace-t szerettem volna kérni anyuéktól, de az 45.000 Ft-ba került volna és ez meg csak 20.000 Ft. Légyszi adjatok tanácsot, mert most el vagyok keseredve? Tapasztalat?
2011. aug. 26. 22:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy lány vagyok és játékokat egyáltalán nem szeretnék rajta játszani. Csak böngészésre, zene hallgatásra, fényképezésre használnám. :D
2011. aug. 26. 22:42
 2/16 Panda Péter ***** válasza:
30%
a kijelzője nagyon pixeles, alacsony felbontású, nem jó rajta netezni. ha nem ódzkodsz a kínai márkától, jobban járnál a zte blade-del, vagy ha nem, akkor választhatsz az SE x8/galaxy 3/galaxy gio hármasból, ami megfelel az igényeidnek.
2011. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

a kijelzőnek csal a felbontása rossz (kicsit pixeles lesz a kép,de nem zavaró túlságosqn)

a videók alapján nem lassú,de célszerű a legfrissebb Androidot felrakni rá,hogy mindent amit felteszel rá át tudd tenni az SD kártyára,és akkor a kevés RAM nem lassítja be a telót

egy jó tanács:majd tölts le Marketről egy task killert és ezzel majd be tudod zárni a háttérben futó programokat,amik lassítják a telót

remélem érthető :D:D

ha nem akkor kérdezz

2011. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
ÉN is ilyet akrtam venni de aztán x10mini prot vettem de megbántam hogy nem ezt vettem.sztem ezt vedd mer van rajta flash ami netezésre jobb minta zte
2011. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 hurikan23 ***** válasza:
100%

Task killer-el csak ront a helyzeten, ha nem jól használja.

2.2-re már nem is nagyon kell.

2011. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D sajnos egyáltalán nem értek a telefonokhoz, úgyhogy biztos lesznek még kérdéseim. szomorúan hallom, hogy tényleg ilyen rossz, na majd hétfőn meglátjuk :D
2011. aug. 26. 23:08
 7/16 hurikan23 ***** válasza:
100%

23:06 -


Nincs rajta flash...

2011. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

ha nem kell task killer akkor bocs ://

2.1-em van és én folyamatosan használom

Flash nincs,mivel gyenge a proci

2011. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"de célszerű a legfrissebb Androidot felrakni rá,hogy mindent amit felteszel rá át tudd tenni az SD kártyára,és akkor a kevés RAM nem lassítja be a telót"


Tudod egyáltalán mi van alapból a galaxy mini-n?

Android 2.2.1...

2011. aug. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"egy jó tanács:majd tölts le Marketről egy task killert és ezzel majd be tudod zárni a háttérben futó programokat,amik lassítják a telót"


Task killer-t felejtsd el, ha nem jól használod és olyan folyamatokat is kilősz vele amik kellenek akkor azt a rendszer szépen újra is indítja.


Kérdezőnek ugyan nem ajánlom, de rootolás után sokkal jobb az autostarts nevű appot használni task killer helyett. Az automatikus indítások beállításán túl, különböző feltételekhez be lehet állítani, hogy mikor melyik app indulhat el vagy melyik nem.

2011. aug. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!