Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung la fleur nagyon rossz? :/

Samsung la fleur nagyon rossz? :/

Figyelt kérdés
Olyan telefont szeretnék,mert tetszik és az egyik áruházban 20-on valahány ezerbe kerül. Nekem nem kellenek ilyen extrák rá,meg semmi.Tényleg olyan rossz,mint amiket mondanak róla,lassú? Most megyek táborba és a telefonom elromlott,ezért sürgősen kellene egy új.
2011. jún. 28. 08:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szép telefon...

Ha nincs szükséged extrákra "meg ilyenek", akkor nem fogod észrevenni, hogy lassú

2011. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Egy rezisztív kijelzőjű fosadék, ipari hulladék, elfogod átkozni a napot mikor megvetted. Annyiért inkább használtan egy rendes nyomógombos telefont vegyél ne ilyen szarokat, hidd el nem ér semmit, érintős az az iPhonnál kezdődik, az ilenekkel nem szabad foglalkozni, mert a reziosztív érintőpanel egy vicc, annyira szar
2011. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy rezisztív kijelzőjű fosadék, ipari hulladék, elfogod átkozni a napot mikor megvetted. Annyiért inkább használtan egy rendes nyomógombos telefont vegyél ne ilyen szarokat, hidd el nem ér semmit, érintős az az iPhonnál kezdődik, az ilenekkel nem szabad foglalkozni, mert a rezisztív érintőpanel egy vicc, annyira szar
2011. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
bocs h 2. ment el
2011. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Az enyémmel nincs gond,és nem is lassú,pedig sokszor dobálom.:)
2011. jún. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Első: akkor jó. Második: köszi,bár nem hiszem,hogy bajom lesz vele majd,ha meg lesz akkor így jártam. :/


Utolsó:De jó. :) És szereted? Nem volt gondod vele?

2011. jún. 28. 08:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem La'Fleur-öm van.Semmi bajom sincs vele, jól működik, nem lassú minden parancsot végre hajt.Elvégre ez egy jó telefon nem azé mondom de nincs mindenkinek pénze IPHONE-ra. Azért mert ez valakinek nem tetszik nem kéne lesz@rozni. Elvégre az a lényeg hogy tudj róla telefonálni, tudjon képeket csinálni képek férjenek rá és zenék.S ezt mind megtudja. Nyugodtan ajánlani tudom vedd csak meg nem fogod megbánni.
2011. jún. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ennyi pénzért meg megéri ;)
2011. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nekem régebben volt s5230am, szerettem, de azért az iphonom nem cserélném rá vissza :)

Végülis telefonálni jó, de az érintője tényleg nem az igazi, de megszokható, nekem nem ment tönkre, nem fagyot, igaziból működött rendesen, ha nem vársz nagy dolgokat tőle, nem lezs gondod vele szerintem, bár típus hiba sajnos h elég könnyen karcolódik főleg a hátlap, így szerintem egy tok ajánlott neki.

2011. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
08:51: Szerintem sem kéne.. :/ Meg fogom venni. :) Szerintem is megéri és igen nincs mindenkinek pénze Iphone-ra és nekem nem is kellene annyira,mire kell a telefon---> telefonálni?! BINGÓ! :/
2011. jún. 28. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!