Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől ment el a LG GS290-es...

Mitől ment el a LG GS290-es telefonom érintő panelja?

Figyelt kérdés
Nem ejtettem le,nem ázott be,mindig tokba tartom és mégis el ment.mintha nem is érintős lenne :( Mitől? És mennyi egy ilyennek a javítása? Érdemes javíttatni?
2011. aug. 27. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:

ŐŐŐŐ


Nem tom miylen kategória a telefon, de nekem egy vodafone 845 öm van (huawei Joy) és annál is volt egy iylen időszak, csináltam neki egy gyári resetet, aztán utána is ugyanez.

Majd vártam sokáig benthagyva neki az aksit, aztán elkezdett reagálni de még ki- ki fagyogatott a képernyőú kalibrációt meg egyáltalán nem lehetett lefuttatni mert nem jelent mega fehér kereszt.


Aztán egyik jobb pillanatában megjelent és sikerült lekalibrálnom a kijelzőát egymásután vagy 5x na azóta nem csinálja, és normálisan működik.


Azóta 3 naponta lekalibrálom neki a kijelzőt.

2011. aug. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

vedd ki az akkut

várj 10 percet


ha működik, akkor csak lefagyott, mint oly sokszor

ha meg tönkrement, olcsóbb újat venni.

(attól még sztem USB-re dugva lementheted róla az adataidat)

2011. aug. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ama vodás telefonomnál az volt, hogy enm lehetett feloldani a rajzolgatós billentyűzárat, hiába volt jó a minta.

Aztán utána már azt csinálta, hogy első érintésre kifagyott.


Gyári reset után is -2-3 tapizást bírt aztán beállt majd türelmes várakozás és napokon át tartó pihentetés és párszori próbálkozás után jutottam el oda hogy működött 3-4 percen át.


Majd egyik óvatlan pillanatában sikerült bekalibrálnom a kijelzőt és onnantól megszünt a probléma.

2011. aug. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát nekem is ilyen telóm van és nekem is el szokott néha menni. Ekkor én megütögetem(nem javasolt:DDD). De szerencsére még garanciás, ha legközelebb is megtörténik beviszem mit mondanak rá.:D
2011. aug. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bár nem értek az érintőkijelző működéséhez, de sztem statikus feltöltődés, vagy "szoftverhiba" okozza.


Vagy a hálózatról jöhet valami jel, mert ha kiveszed a sim kártyát akkor is egyből változik a dolog fekvése, mintha többet bírna és később fagyna ki.

2011. aug. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is próbáltam a kalibrálás,de nem engedi.

Amúgy nem egy nagyon jó teló,de nekem nincs másikra :(

[link]

2011. aug. 27. 08:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Megint LG. Annyi 2-3 napja láttam egy másik kérdést, amiben szintén LG telefonnal volt gond. És az enyémmel az volt a baj, hogy böngészésnél kikapcsolt, újraindult, volt hogy sima játéknál is kikapcsolt. Szoftverhibás volt.
2011. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is ilyen telefonom van, már több, mint egy éves, de kutya baja..(Azt leszámítva, hogy a hátlapját már kb 2 hónapja elhagytam) Az érintőpanel tényleg nem a legjobb.. Szinte komoly fizikai megterhelés nálam is.. Megjavíttatni nem hiszem hogy érdemes, mert egy érintőpanel (a múltkor láttam valahol) 11.000-nél kezdődik. Plusz postaköltség, a javíttatási költség és egyebek.. Néhány hónap múlva ugyan ez lesz a problémája, és dobhatod el.. Ha garanciás wagy, akkor még esetleg van egy kis remény..
2011. aug. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ja, és azt kihagytam, hogy újat már vehetsz 18.000 körül bárhol..
2011. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!