Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyik a legjobb?...

Ezek közül melyik a legjobb? nokia n8, samsung galaxy s, iphone 3gs, sony e. xperia x10, sony e. xperia raj, sony e. xperia neo, sony e. xperia arc, és miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Arc, hardware miatt
2011. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Panda Péter ***** válasza:
zenehallgatásra galaxy s, minden másra xperia neo (ami hardveresen csontugyanaz mint az arc csak kisebb a kijelzője egy picivel).
2011. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mokkacsino ***** válasza:

A kérdésre csak szubjektíve lehet válaszolni.

A Symnian operációs rendszert ódivatúnak és kevésbé használhatónak találom, így az N8 nem jön be. Bár a kamerája a legjobb a felsoroltak közül. Ez tény. Szép képek és filmek születnek a készüléken.


A Galaxy S a nagy kedvencem. Android a hardver az egyik legerősebb a 2 magos procis telókhoz és a galaxy s plushoz képest. 1 Ghz nem rossz. Ja és nekem nagyon bejött a 4 colos super amoled kijelző. Hihetetlen milyen jól látható még napfényben is.


Az iphone 3gs -t nem ismerem, de régebbi típus gyengébb hardver, viszont apple. Ami rohadt drága , de nagyon jó. (rohadt drága alatt értem, hogy azt a hardver és szoftver tudást olcsóbban is meg lehet szerezni)


Az X10-es sok kis apróság van ami zavaró lehet (divx hiány, stb) de alapvetően ez is jó telefon. A kamerája ennek is elég jó.


Ha nem kell nagy képernyő (én szeretem a nagy képernyőket) akkor jó a raj. De akkor tényleg. Jól összerakott teló.


Hogy neo vagy arc, jó kérdés az arc nagyobb, viszont a neo újabb és android 2.3 - as száguld rajta. Ja és a neo kicsit vaskosabb és csúnyább. (szerintem) De olcsóbb, mint az arc.


Én a nokiát és az iphone-t és az x10-t kilőném, és bibelődnék a samsung , sony arc,neo, és raj között. De az elfogultságom miatt inkább galaxy S (ha van egy kis plussz pénz akkor S2). De természetesen ez már csak ízlés kérdése. :)

2011. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Panda Péter ***** válasza:
neon, arcon, rayen ugyanúgy 2.3-as droid fut és mindegyikre jön ki 2.3.4 frissítés (sőt, ha az emlékeim nem csalnak talán az x10 is megkapja).
2011. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a részletes írást
2011. aug. 27. 13:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is Arc.
2011. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
galaxy s plus
2011. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Arc:

-2011 legszebb telefonja díjat megkapta.....és meg is érdemli

-1.4GHz-s proci

2011. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*ARC S
2011. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sztem a NEO!
2012. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!