Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb zenelejátszó...

Melyik a legjobb zenelejátszó androidra? (samsung galaxy ace)?

Figyelt kérdés
legyen hangos de jó hang is legyen na és a basszus :D
2011. szept. 8. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Én most a Player Pro-t használom. Letöltöd hozzá a dsp pack-et és akkor lesz benne eq is. Vagy a Power amp is jó. Abban alapból van eq. Aztán beszerzel hozzá egy jóféle fülhallgatót és kész.
2011. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és milyen fülhallgatót ajánlasz :)? mert ugye ehez nem adtak :/
2011. szept. 8. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Én a PowerAmp-et használom.

Nem tudom milyen kiosztású a csatlakozója, a Blademhez például csak a Nokia headsetei jók. Nézz utána milyen jó hozzá.

2011. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát jack dugos :D ennek is van nokia fülese csak naon halk vele és nyomva kell tartani a gombot hogy normálisan szoljon :/ nekem ilyen agyba dugos a jóó :DD
2011. szept. 8. 20:14
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Hát most nem azért de nem attól függ a telefon HANGSZÓRÓJÁNAK hangereje hogy milyen az zenelejátszód.Tévhit.Cseréltess hangszórót egy 12" 80 wattos Seventy 80 as Celestionra és akkor lesz hangereje meg basszusa.IStenem a hülye kérdések...Egyébként a gyári is teljesen megfelel és letöltesz hozzá egy EQ t mert ugyebár neked arra van szükséged.Meg logikára persze.
2011. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

@20:37

Nem a telefon hangszórójáról volt szó, hanem a füleséről, és fel kell, hogy homályosítsalak, hogy rengeteget számít a lejátszó, mivel a gyáriban nem tudod állítani az előerősítőt, PowerAmpben pedig igen.

2011. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

@20:14

Tudom, hogy jack dugós, de nem minden telefonon azonos a lábak kiosztása. Pl a Nokiáknál és az ájfónnál nem ugyanaz a láb a mikrofon, így csak az egyik füles szól. Az agybadugóst preferálom én is, nem fontos az egész headsetnek Nokiának lenni, én egy Nokia adaptert használok egy régi SonyEricsson agybadugós fülesvéggel.

2011. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

értelmezd a kérdést ma 20:37 és ugy szolj be :)) a fülhalgatóról volt nem pedig a telo hangszorójárol de ezt már irták neked (: szal nem kell mondanom aki leirta köszii :DD nem nekem kellet

ja értem már hogy akk hogy vannak ezek nem tudtam a füleseknél mint hogy éncsak bedugogattam az annyi :DDD hát majd saturnba szétnézek hátha találok valami jót :'D és az lenne még a kérdésem hogy ugye mondjuk játszok az angry birdsel és mindig bejön a jobb felső sarokba 1 hirdetés na azt hogy kell kiszedni mert nagyon idegesít :/

2011. szept. 8. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Marketen keress rá, AdFree a neve.
2011. szept. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
és akk ugye ez letiltja a hirdetést ? csak a netet ne tiltsa :DD
2011. szept. 9. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!