Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen a Vodafone...

Szerintetek milyen a Vodafone 845?

Figyelt kérdés
Szerintem egy jó kis okostelefon.Wifi,GPS,Android stb...Nekem csak az az egy gondom vele hogy kicsi,de ez mellékes,ettől függetlenül tetszik.Na várom a ti véleményetek is. Jó/Rossz - Miért?
2011. aug. 27. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
optimus one?
2011. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

hát szerintem alapnak jó:)

én élőbe láttam egy kicsit télleg kicsi...

meg nincs rajta úgy egyetlen gomb se=/

de am nem csúnya teló elsőnek és is azt néztem ki de olvastam róla és egy páran írták elég könyen romlik de ezt már csak olyan tudhatja aki már rég használja ...


nekem Galaxy mini :)

2011. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy neves gyártó nevével fémjelzett Androidos telefont (Samsung, LG, Sony Ericcson).
2011. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább ZTE Blade-t vagy Galaxy Mini-t javaslom. Viszont a Mininél a felbontás kisebb, ám nem lesz gond, ha 845-be gondolkodsz.
2011. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem is 845-öm van. Kicsit lassú a szoftvere,de egyébként meg vagyok vele elégedve. Esetleg annyi a baj,hogy nincs equalizer rajta,mert fülhallgatón elég szörnyű a hang! :S

Tettem már rá Winamp-ot meg hasonlókat,de gyik progival se lehet állítani rajta basszust meg a többit! :S

2011. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszotokat.Sokat segítettek!
2011. aug. 27. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van. Jó mobil, az egyetlen bajom vele hogy elég lassú de annyira nem vészes. Eddig problémám nem volt vele, nem kellett egyszer sem szervízbe vinni. Ennyi pénzért jó mobil, de a Vodafone 858 annyival jobb, hogy több a RAM és frissebb android van rajta, ami kisebb elõny, vagy a T-mobil Move. Ezeken a mobilokon gondolkozz még,mert valamivel jobbak
2011. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát vodafone kell mindenképpen,és ilyesmi árkategóriában.A 858 nekem nem nagyon tetszik.Tudásra jó,de külsőre (nekem) nem tetszik.Maradok szerintem a 845-nél.Remélem nem csalódok benne.:)
2011. aug. 27. 19:08
 9/9 anonim válasza:
Ami előny még a 845-ben,legalábbis én nagyon szeretem,az a középső kis érzékelős gomb. Sokkal jobb azzal navigálni sokszor,minta képernyőt használni és olyanokat megnyomni,amit nem is akarsz! :)
2011. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!