Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N8! Jó telefon?

Nokia N8! Jó telefon?

Figyelt kérdés
Most szeretnék telefont venni, és nekem ez nagyon tetszik, de nem tudom, hogy megérné-e!? Mi a véleményetek róla? Vagy ti mit ajánlanátok?
2011. aug. 28. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Symbian Belle-el már jó. Na meg a kamera, usb otg, fm transmitter, 16+32 gb tárhely. Főleg most az ára is lement 75 ezerre 2 év garanciával. Megér ennyit.
2011. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is azt akartam venni , de t-mobilnál lebeszélt róla az eladócsaj , hogy nagyon sokat visszavisznek nekik, mert nagyon könnyen sérülnek a műanyag részek, és a szoftverükkel is sok gond van ...
2011. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor melyiket ajánlanátok? Nokia E6-00 VAGY Blackberry Blod 9780 VAGY Lg optimus 2x p990 VAGY sony ericsson xperia neo VAGY samsung galaxy ace???? Ezek tetszenek! Nagyon megköszönném a válaszokat!
2011. aug. 28. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nokia N9!
2011. szept. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!