Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsón érintőképernyős telefon?

Olcsón érintőképernyős telefon?

Figyelt kérdés
Maximum 20ezerFt ig és legyen rajta wifi:) Lehetőleg rózsaszín legyen:) Milyen érintős telefonok vannak ebben az árkategóriában?? Most egy Lg kp500as telefonom van másfél éve vettem:) Még jól bírja de ha van olcsón jobb telefon akkor lehet, hogy váltanék:)
2011. nov. 4. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Telenor One Touch 23 ezer, az alatt nem érdemes érintőst venni.
2011. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50 alatt nem lehet elfogadható okostelefont venni, 70 alatt pedig nem lehet normálisat. De egyébként a One Touch alá valóban nincs semmi értelme menni.
2011. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én olyanokra gondoltam mint: samsung star II, samsung s5230, samsung díva, samsung champ,samsung galaxy mini:)
2011. nov. 4. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:
A Mini túl drága, nem éri meg az árát, a One Touch jobb. A többi felejtős.
2011. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezőhöz: amiker felsoroltál, azok mind jók telefonálasra. Ha csak arra kell, akkor jöhet. De ha másra is, akkor STOP. Ott a wi-fi, persze... dísznek. Próbálj csak valamelyikkel netezni. Ami hajad van, 1 órán belül mind kihull...
2011. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
samsung galaxy mini oké de ne nagyon vegyél rezisztívet mert az nagy szoás szar. Tudod érintőképernyők között is van különbség. s5230 kilőve minek veszel egy olyan telót ami ugyanazt tudja mint a kp500 csak samsungba? egyik szarabb mint a másik. Egy olcsó kapacatív kijelzős androidot kell venni.
2011. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!