Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudnék beszerezni...

Honnan tudnék beszerezni olyan Samsung Galaxy S II-t aminek nincs az elején Samsung felirat?

Figyelt kérdés

nem tetszik az a felirat az elején ami oda van nyomorgatva a képernyő fölé,még a t-mobile magyar oldalán sincs rajta felirat: [link]

és itt van a feliratos,amilyet Mo.-n árulnak: [link]

,de külföldön mindenhol a felirat nélküli van csak nálunk van feliratos,valaki nem tudná mégis hogy hol lehetne beszerezni felirat nélküli MAGYAR menüvel ellátott modellt? (pl.Szlovákiához még közel lakom csak azt sem tudom hogy ott van e rajta felirat és hogy azon van e magyar menü)


2011. aug. 28. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld megrendelni egy Samsung márkaszervizben ezekkel a feltételekkel. Próba szerencse.
2011. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oké köszi megpróbálom,meg majd megnézem hátha szlovákiában lehet ilyet kapni a feltételekkel... bár most hallottam hogy ezt is betiltotta és október 13.ától lép hatályba az ítélet :SSS szóval most sürget az idő XD
2011. aug. 28. 14:43
 3/11 A kérdező kommentje:
ja igen hogy az apple tiltotta be ez kimaradt :)
2011. aug. 28. 14:44
 4/11 anonim ***** válasza:
amúgy miért zavar?
2011. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem is zavarna hogyha nem láttam volna hogy néz ki nélküle XD,nekem igazából jobban tetszik felirat nélkül,és ha már egy ilyen drága telefont akarok venni,akkor szeretném,ha úgy nézne ki ahogy nekem a legjobban tetszik,ha már ennyi pénzt adok rá. :)
2011. aug. 28. 18:24
 6/11 A kérdező kommentje:
de amúgy azért zavar,mert egyszerűen a szememet zavarja,azt látom,hogy annak ott nincs helye,hogy nagyon benyomorgatták a kijelző és a hangszóró (vagy mi az) mellé
2011. aug. 28. 18:26
 7/11 A kérdező kommentje:
illetve közé
2011. aug. 28. 18:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért nem veszed meg a T-nél ? Ott van a honlapjuk alján.


Webshop ár 152.950 Huf

2011. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen nincs. most az, hogy pl a t-mobile oldalán van egy illusztrációs kép, az nem azt jelenti, hogy a valóságban is van olyan s2, amin nincs felirat. egyébként teljesen mind1 hol szerzed be, magyar nyelv általában van benne mindenhol(európai androidos telókban biztos)
2011. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a t mobile-ban biztos hogy feliratos van,a kép megtévesztő,megvehetem szlovák t mobile-ban is de ott nem biztos hogy felirat nélküli van,meg az sem hogy magyar állampolgár vehet-e ott telefont
2011. szept. 4. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!