Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Debreceni szurkoló vagyok....

Debreceni szurkoló vagyok. Hol lehet venni, vagy beszerezni anti Tir Sálat? Egyik oldalán Szar nyíregyháza felirat, másikon pedig pusztulj tirpák pusztulj felirat.

Figyelt kérdés
Neten már próbáltam keresni de nem igazán találtam semmit...
2009. okt. 1. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Te nem vagy szurkoló!a szurkolás a saját csapatod biztatását és nem a másik gyalázását jelenti!Te a szurkolók szégyene vagy,az ilyen emberek miatt nem lehet normálisan meccsre járni,és a családot kivinni!
2009. okt. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor most nézd meg mi lesz Újpest-Fradi meccsen.

Az lesz még csak szurkolás.

Elég sok lokistának van ilyen sála, sőt diósgyőri ismiknek is. És végigéneklem a B-középbe a 90percet, jah és mindíg benne vagyok tévébe. Szóval nekem ilyet ne mondj hogy nem vagyok szurkoló...

Ugyanúgy bosszús vagyok, ha nem jönnek úgy a gólok, de ugyanakkor muszáj előre nézni a következő meccsre

Egyébként köszi a választ, mostmár tudom hol lehet ilyen sálat venni.:D

2009. okt. 2. 07:52
 3/10 A kérdező kommentje:

Jah meg a másik a rivalizálás ugyanúgy megmarad a csapatok között a DAC-Slovan meccs történtek után.

Csak nemzetközi meccseken vagy ugymond "összefogás".

Debrecenbe járnak fiatalok is 14-16évesek és ott vannak a B-be:) Sőt két évvel ezelőtt szakadó esőbe vittek szülők 3-4 éves gyereket vagy még annyi se volt Debrecen-Nyíregy meccsre. DVSC-FTC, vagy DVSC-UTE meccseket nézd meg.

Vagy sorolhatnám UTE-FTC, Nyíregy-videoton, Fradi-Videotonon például gyászszünet alatt szidta a fradi tábor az újpestet a videotont, és az MLSZ-t.

Újpest szurkolók ugyanezt megcsinálták UTE-Nyíregy meccsen mikor a szépségkirálynő világbékét hírdetett.

Azon röhögtem egy sort:D Magyarországon sincs béke nemhogy a világon XD lol. És végig szapulta az UVB a fradit, a beszéd alatt, meg a szlovákokat.

2009. okt. 2. 07:59
 4/10 anonim válasza:
100%
Ezen nem tom mért kell meglepődni. Mindenütt ez megy. Amióta van foci. Mindhalálig Ferencváros!
2009. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy csak tudnám mit tirpákozzák a debreceniek a Nyíregyházát, mikor ott van a két város 50 km-re egymástól:P . MIndkettő tirpák és kész.
2009. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

OFF:voltál már a B-középben kedves első válaszoló.És most nem csak a lokiról va szó,akármelyikben..

Szted ott mit csinálunk?Szurkolunk a csapatunknak,és persze üzenünk a riválisoknak is,mint minden más szurkolói csoport.

De gondolom te is csak a tv előtt nézed a meccseket,ha egyáltalán nézed.

Egyébként nem tudom sajnos hol lehet beszerezni ilyen sálat,de nekem is jól jönne egy :D 17/L

2009. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
85%
Hurka van? debrecenikém
2010. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nah hol lehet ilyen venni? :D
2011. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mods Store Streetwear, Debrecen- Hal Köz.
2013. okt. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mindenkit leszopnak a debreceni srácok!
2016. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!