Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace vélemények?

Samsung Galaxy Ace vélemények?

Figyelt kérdés

Megéri az árát?

Véleményeket,pro-kontra érveket szeretnék olvasni a készülék mellett/ellen!


2011. aug. 28. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónapja van nagyon szeretem,hátrányt még nem igazán fedeztem fel,talán annyi, hogyha be van kapcsolva az animáció akkor kicsit lassú,amúgy jó.Szép kijelző,jó képet csinál,netezni is elég gyorsan lehet vele(már azt a részét tekintve ami a telefontól függ) tehát én bátran merném ajánlani.
2011. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja egy hibája van,mégpedig az aksi.max 2napig bírta eddig nekem,bár én elég sokat netezek és zenét hallgatok nem tudom hogy ez az idő mennyire a jó vagy rossz a többi okostelefonhoz képest.
2011. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Annyi kérdésem lenne még,nem tudom te mennyire használod játékra a telefont,hogy tényleg nagyon akadozik,pl az angry birds?

Pont tegnap véletlenül rátaláltam youtuben egy videóra,és ott elég gyatrány teljesített játék terén az ace!

2011. aug. 28. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!