Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények Samsung Galaxy...

Vélemények Samsung Galaxy tab-ről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Segítség kéne ez a telefonnal kapcsolatossan.

Van valakinek ilyene? Mi a véleményed róla? Pozítív/negatív?

Hogyan lehet hogy egyik helyen lehet venni 76 ezer ért is, a másik helyen pedig 176 ezer fölött?? Miért van ez?

Az igaz, hogy ezzel nem lehet telefonálni?


Légyszi segítsetek, minden vélemény érdekel! (normális stílusban)


2011. nov. 2. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A Samsung Galaxy Tab nem telefon, hanem TáblaPC! Ha még így is igényt tartasz rá szívesen írok véleményt.
2011. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó készülék. Minden hasznos funkcióval ellátva, nekem a laptopomat is simán kiváltotta és még táskát sem kell magammal vinnem, hiszen ez a kabátzsebben is kényelmesen elfér és kanapén ülve is kényelmes vele netezni. Ezek mellett divatos és modern eszköz. Ajánlom.
2011. nov. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válszokat.

Még annyi h ezt hol tudom megvenni olcsón, de azért ne olyan használt, gagyi legyen?

2011. nov. 8. 15:23
 4/4 anonim válasza:

Én nem vennék Galaxy tab-et. Ilyen árban kapsz iPad 1-et is.

Volt szerencsém egyszer úgy kipróbálni, hogy az asztal egyik felén Samsung mellette meg az Apple terméke volt. Hülye is látná mekkora különbség van a kettő között. Persze a Samsung se rossz, szóval ha olcsóbban hozzátudsz jutni mint egy iPadhez, akkor rendben van.

2011. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!