Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230 érintő képernyő...

Rainyy kérdése:

Samsung s5230 érintő képernyő hiba. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

A nyomó gombok működnek a képernyő besz@rt...

korábban is voltmár ilyen de ütögettem 10 percig és utána vissza ált...Lehet h elcsúszott vmi?

sokan irták h ennek a telefonnak ez a betegsége...de reménykedem h vhogy rendbe lehet hozni (az érintőpanel cseréje nélkül) ugyanis a garancia lejárt... Pls help


2011. aug. 28. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen ezeknek a telefonoknak szokásos hibái..rossz az érintkező..ajánlanám a képernyő cserét az működik vagy 2 évig (ha nem dobálod) De inkább új telefont ajánlanék, azért mert amyennyibe kerül egy képernyő csere abból kijön egy jobb állapótú s5230!
2011. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszii :D

ha veszek uj telefont akk nem ilyet.. (nem akrok mégegyszer így járni) :S

de azért ha van más lehetőség várom a válaszokat :)

mert lehethogy egy szoftver frissitéssel vagy ilyesmivel meglehet oldani a dolgot vagy nem? mit érnék el ezzel ? mert lehet h bekavarodott vmi vírus mert letöltöttem képeket ebbudyt alkalmazásokat..stb az internetröl lehetséges ez?

2011. aug. 28. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:

"De inkább új telefont ajánlanék, azért mert amyennyibe kerül egy képernyő csere abból kijön egy jobb állapótú s5230!"


678 forint a touch panel.

[link]

Nem tudom hol láttál ennyiért telefont.

2011. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
fehérbe nincs?:/
2011. aug. 28. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez 200 forinttal drágább:

[link]

2011. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ohh köszii :D:D
2011. aug. 28. 22:04
 7/9 anonim ***** válasza:
persze 600-800forint de az NEM EREDETI 3hónap élettartama nincs!!
2011. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

" persze 600-800forint de az NEM EREDETI 3hónap élettartama nincs!!"


Csak nem volt már ilyened?


Mert én kb másfél éve cseréltem az elsőt a páromén amikor betörte a kijelzőt.

Azóta pedig kb 25 darab s5230-ob cseréltem ami mind kifogástalanul működik, természetesen mind innen.


Elektronikai eszközök szervizelésével foglalkozom, nekem nem buli hogy sz@rt tegyek az ügyfelek eszközeibe, hiszen azt visszahozzák és rontom a saját üzletem.

Nem titok, kb 100 termékből 2 hamar elromlik, de ha boltba veszed akkor is.

Tehát mielőtt beleszólsz valamibe, gondolkozz!

2011. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hasonló hiba lépett fel..ezt a panelt hol szerelik be, mármint bármelyik telefonos boltba, vagy hol?
2012. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!