Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy acenak üveg a...

Samsung galaxy acenak üveg a képernyő vagy plexi?

Figyelt kérdés
ugy értem hogy ami a képernyőn van mint mondjuk az iphonenál hogy üveg ennek is vagy csak sima plexi és hogy könnyen karcolodik ????
2011. szept. 5. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
üveg, Gorilla Glass
2011. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és az nem karcolodik :)? legalább is könnyen mert a régi iphonomon nem lett 2 karcnál több 2 év alatt meg ugye megkérdeztem a t-mobileba hogy ez üveg e de azt mondta az csak az s nél van de hát tudtam hogy nem igy van :P
2011. szept. 5. 16:03
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
persze, ez karcálló üveg. a t-mobile-ba hülyeséget mondtak.
2011. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk ha nagyon akarod, akkor ezt is megkarcolhatod, de egy mindennapi, átlagos használatnál nem nagyon fog.
2011. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
akkor jó de viszont könnyen törik az fix :)) mert akarok inkább csak a hátuljára tokot nem az hogy 1 börtokba hordjak és félek hogy a kulcs megkarcolná ha esetleg belekerül a zsebembe :D hát a t-mobile jah ..... másodjára van szervizbe az acem -_- mert az elején nem volt jó a töltése aztán csináltak rajta 1 szoftver frissitést utánna 1-2 napig jó volt de akkor elkezdett lefagyni mostmeg 1 hete szervizbe van állitolag holnap mehetek érte hát remélem ://
2011. szept. 5. 16:08
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
nem törik könnyen, mert ez ilyen edzett üveg. persze benne van a pakliban, hogy ha 1 méterről leesik, akkor megreped. de nincs sok esélye
2011. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
akkor jó :DD mert iphonon nagyon könnyen törik :O 3g.n betört csakmert leejtettem a zsebemtől kicsuszott aztán elég szépen lett probléma :DD
2011. szept. 5. 16:15
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
nálam csak a hátlap repedt meg, mikor leejtettem egy 3G-t, pedig az elejére esett :D
2011. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hameg forditva akk a képernyője :DDD de a hátlap a jobbik :D
2011. szept. 5. 16:37
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
ja, csak azvolt a gáz, hogy nem az enyém volt :D ezért cserélhettem rajta hátlapot és buktam 2k-t :D
2011. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!