Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az érintőképernyős telefonok...

Az érintőképernyős telefonok hamarabb tönkremennek ha sokat piszkálom?

Figyelt kérdés

oké tudom ez így most nagyon hülyén hangzik de nem tudtam hogy hogy is tudnám máshogy megfogalmazni..

a lényeg az hogy most kaptam életem első érintőképernyős telefonját, és imádom nem bírom letenni (LG-P970) és igazából az lenne a kérdés hogy ha sokat "nyúlok" hozzá akkor később még mindig ugyan olyan jól működik, szóval ha egy kicsit is hozzáérek akkor is "reagál", mert most nagyon "érzékeny" és szeretném ha sokáig ilyen maradna...

bocsánat a hülye megfogalmazásért :/


2011. aug. 29. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan nem fog előfordulni, hogy az idő múlásával gyengébben kezdjen el érzékelni a nyomást. Ha tönkremegy akkor tönkremegy és nem fog érzékelni semmit. Attól meg nem kell félni, hogy hamar tönkremegy. Eléggé sokáig húzzák az érintősök is (kivéve persze az olcsó vackokat, mert ott elég nagy arányban szoktak tönkremenni 1-2 éven belül a kijelzők)
2011. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen most megnyugodtam^^ csak annyira szeretem és nem akarom hogy bármi baja is legyen

köszönöm

2011. aug. 29. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!