Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Move by T-mobile jó telefon?

Move by T-mobile jó telefon?

Figyelt kérdés

Telefont akarok venni holnap, és nem akarok túl sokat költeni rá, ez a készülék pedig megfelel az elvárásaimnak. Szerintetek megéri?

[link]


másik kérdésem: ha Domino feltöltőkártyás csomagban veszem, az mit jelent pontosan (nem vagyok egy technikai zseni, légyszíves normálisan válaszoljatok)?

utolsó kérdésem: ha akarok venni hozzá egy micro SD kártyát, azt ott, a T-pontban meg is tehetem, vagy ott nincs?

Köszi előre :))


2011. aug. 29. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A Domino az azt jelenti, hogy feltöltő kártyás leszel, vehetsz hozzá a T-mobile-ba is memoria kártyát.
2011. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :)
2011. aug. 29. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:

A domino az a feltöltőkártyás csomag ami annyit jelent, hogy előre kell feltölteni a kártyát pénzzel aztán ha eltelefonáltál/smseztél/mmseztél/neteztél stb. minden pénzt akkor újra feltöltöd. MicroSD-t meg igen tudsz helyben is venni, de nekem az a tapasztalatom, hogy érdemesebb máshol nézegetni kártyát, mert ott néha drágábban adják.

Akkor a telefon: Egy androidos telefon jó választás szokott lenni ha az ember tudja használni.

2011. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor szerintem ez lesz az :)
2011. aug. 29. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!