Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen olyan telefont tudtok...

Milyen olyan telefont tudtok ajánlani ami kb 50000be kerül és nagyon jó a kamerája?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Miért nem veszel fényképezőgépet, ha ennyire jó képet akarsz csinálni?
2011. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Xperia mini pro.
2011. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én nem vennék xpériát a helyedben, lehet a kamerája nagyon jó, de maga az egész sorozat egy kalap szar. 3 ismerősömnek is olyan van, nincsen egyiküké sem 1 éves, de már mind a 3 meg van hülyülve, barátnőmmel most voltunk nyaralni, egy xperia x8-a van a melegtől nem lehetett használni. Ha csak a kamera ami fontos számodra én egy Samsung Jet-et vennék e helyedben, nem a világ leggyorsabb telefonja, de a kamerája k...va szép képet csinál és nagy strapabíró.
2011. aug. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Osztom aza elöttem szoló véleményét, én pont most vettem egy ilyen telót.
2011. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

szia!


én Samsung s8500 wavet ajánlom (49440 Ft kártya függetlenül), nekem már egy éve ez van és nagyon jó képeket lehet vele csinálni + van hozzá egy nagyon erős vaku is. Képeken nem olyan szép de élőben jól néz ki és fémből van ami szerintem nem elhanyagolható dolog :D

mindent tud amit egy mai telonak tudnia kell sztem.

2011. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
előző vagyok gsmline.hu van ennyiért :D ((ha érdekel))
2011. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nokia c7 54990Ft. gsmline-n kártyafügg.
2011. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Galaxy Ace

5 megapixel

2011. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

12:16


Az idei xperiakat nem nagyon lehet 1 lapon említeni a tavaly kiadott modellekkel.

A mini pro biztosan véletlenül kapott különösen ajánlott plecsnit a mobilarena tesztjén.

2011. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!