Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N95 8GB VS Sony Ericsson...

Nokia N95 8GB VS Sony Ericsson W995. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok alapján kíváncsi lennék arra, hogy melyik a jobb telefon, különböző szempontok/okok szerint. Előre is köszi a válaszokat! :)
2011. aug. 30. 09:39
 1/4 anonim válasza:
41%
Én a Nokiát venném. A Sony Ericsson egyre rosszabb telefonokat gyárt, nekem az utóbbi 3 évben elfogyott 5 Sony. A W995-nél szaggat a zene, ha netezel. A Nokia sokkal hamarabb használ (lényegében megegyező) újításokat. Még egy plusz pont a Nokiának: egy adott kategóriában (pl.: zeneteló vagy fényképezős) lényegesen olcsóbban kapod meg. Nokia! :)
2011. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés!:) Én is inkább Nokia párti vagyok, csak hát én ilyen hezitáló tipus vagyok, kicsit nehezen döntök:D Még jöhetnek a válaszok!
2011. aug. 30. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem Nokia N95 8 volt 2 évig. Nagyon szerettem, semmi telefonra nem cseréltem volna le, csak jött az iPhone. :)

De ha most kéne vennem, még mindig ugyanezt a típust venném meg. Szerintem az egyik legjobb, mind a Nokiák közt, mind az össze gyártó közt.

2011. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, sokan mondták már, hogy nagyon jó telefon. Azt hiszem, mégiscsak Nokia-t veszek.
2011. aug. 30. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!