Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Najó, most komolyan srácok....

THE ... kérdése:

Najó, most komolyan srácok. Ki az a nemnormális, aki szerint a nokia jobb a sony-nál? ^^

Figyelt kérdés
de télleg
2011. okt. 10. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:

A Nokia, mint márka, mint telefongyártó cég, sokkal jobb a Sonynál. Viszont van egy iszonyatosan nagy hátránya: nem nyúlt bele az Androidos tányérba, és ezzel erősen visszaesett. Sem a Symbian, sem a WP7, sem a Meego nem lehez ellenfele az iOs-nak. Az Android viszont igen.

Engem, mint vásárló például épp amiatt veszített el a Nokia, mert nincs Androidos telefonjuk, pedig szerintem ez a jövő. Nem Sonym lett, azt nem szeretem (köszönöm, volt, magától halt be - az összes Nokiám 2-4 évig szolgált hűségesen, az egyetlen Sonym pár hónapot bírt). Tizenéve van mobilom, most éppen Motorola.

2011. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát nemtom,sztem a nokia teljesen kezelhetetlen és nem lehet kiigazodni rajta.

a sony viszont egyszerű és okos is.és mostmár azért olyan cuccokat csinálnak,ami nem megy tönkre olyan hamar :P

2011. okt. 10. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:

igen a Nokia nagyon visszaesett!

számomra érthetetlen hogy miért nem csinált androidos telefonokat!

a symbian zsákutca!!!

2011. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

samsung

apple

motorola

nokia

2011. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát szerintem meg:

apple

htc

Black berry

samsung

motorola

SE

2011. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a mobilpiaci részesedésben még mindig a Nokia mögött van a SE.
2011. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

régen a Nokia tényleg nagyon menő volt, könnyen kezelhető. most, hogy bejött az android, én azt mondom, h ezek után csak olyan telefon kell, amin az van.


az emberemnek nokiája van, sztem csak márkahűségből vette meg, irigyel néha, mikor mutogatom, h milyen jó appokat vadásztam marketről :)

barátnőmnek se xperia mini van, hát mondjuk az sem kéne.


motorola defy FTW :)

2011. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én! Nokia N82-t cseréltem le X10i-re, 3 hétig használtam nemrég az Arc-ot(simát). Nem jöttek be.. Pedíg tényleg igyekeztem kedvelni őket. Múlt héten viszont megjött a Nokia X7-em, amivel máris jó haverok vagyunk.

Nálam ez a teló hazavágta az Androidot(az X7 Anna-val fut, ami kicsit divatjamúltnak tűnhet, de akkor is több szempontból jobb). Mit tudnak a Sonyk, amit az X7-em nem??? Persze, ott van a Pl. a Bravia kijelző vagy a Timescape (ami tényleg nagyon zsír, csak valahogy nem...)

De mást nem is tudok és ez kevés..

Ellenben X7-nél tényleg működik a Facebbok hivatalos kliense, gyárilag is elég normális a fájlkezelője(nincs buherkedés, mire felrakod az elsőt..)

Nem kell app2sd-s okosságokkal szöszölni, valszeg még az ébresztő is működik rajta, ami az X10-en nemigen, (vagyis néha igen, néha nem..)

Tovább bírja az akksi, még ha kissebb is mint a Sony-ké(a Sony hatalmas Snapdragonja többet zabál csöppet mint a szerényebb ARMv11), a két hangszóró pedíg összehasonlíthatatlan az X10 vagy az Arc csipogóival. X10-nek pedíg volt egy hatalmas hibája; az antenna.. Soroljam még?

A Sony "zászlóshajóját" -legalábbis ami az Arc-ot illeti- lenyomta egy nem épp csúcskategóriás Nokia.... De ha nem elég az X7 ott van az N8 vagy az N9 is. Engem meggyőztek. Nokiáék háza táján mindíg minőségi alkatrészekből összerakott, zsír telókat fognak gyártani, nem igazán hiszem hogy lenyomja őket a Sonys divathullám, legfeljebb a Symbiant dobják hogy lépést tartsanak az Androiddal. Nem elhanyagolható szempont a Nokia-Microsoft kapcsolat sem, a WP7 szerintem ütős. Remélem megfelelő a válasz a kérdésedre. Lehet én vagyok a nem normális, de nem hiszem.

2011. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ami kimaradt; azért jó a Sony, mert jó rendszert futtat? Attól még kacat maradt. Műanyag, gagyi, taiwan, .... Ezek jutnak eszembe a Sonyról. Csak fogd erősen kis kezecskédben, mert ha leejted, lehet addíg voltál Sony-fan..:D
2011. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(reklámmal agyonnyomott!!!) appok a Marketről?? Ettől nagy szám az Android? Neeeee... NINCS OLYAN APP, amit Nokiára ne tudnánk megszerezni... Ingyenesen, reklám nélkül! Ovi Store, nokiaprogramok.hu stb. stb... Én már akkor eBookoztam a Nokiáimon, amikor az Android még tervben sem volt! Szóval ez nem igazán szempont!!!!!
2011. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!