Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Apple tablet a jobb?

Fekete Baldvin kérdése:

Melyik Apple tablet a jobb?

Figyelt kérdés
[link] vagy [link] ?
2011. aug. 30. 10:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
13%
van az ipad2-ben magyar nyelv. de hülye, aki flash nélküli tabletet vesz. az elsődleges funkcióját a cuccnak nem tudja normálisan kihasználni. a tab 10.1 sokkal jobb.
2011. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Tab
2011. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs benne flash mert nincs rá szükség -.- de ezt pár h*lye nem tudja felfogni , és egyébként az ipad 2 a jelenleg legjobb táblagép szal vedd meg , nemfogsz csalódni


és igen a samsung galaxy tab 1 koppintás csak , és VAN MAGYAR NYELV BENNE

2011. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
nem mellesleg a kérdés arra irányult hogy melyik iPad a jobb... ilyenkor birom hogy a sok droidos egyböl idejön trollkodni, és még véletlenül se a kérdésre válaszol...
2011. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
20%

"Azért nincs benne flash mert nincs rá szükség"



erre csak anyit írok, hogy LOL. a flash az egyik legfontosabb dolog netes böngészésnél. amúgy nem azért nincs benne, mert nincs rá szükség. Nem tudod az imádott céged történetét?

2011. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
maximum úgy tűrném el a flash ha ki-be kapcsolható lenne... a reklámok miatt hamar felkurná az agyam
2011. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
semmit nem zavar be a reklám. inkább jó, hogy nem üresség van ott.
2011. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szegény kis asvasdának egyre kevesebb lesz napról napra a százaléka.. Látszik, hogy már sok lesz a trollkodása :)
2011. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

előzőnek:neked sincs mire dicsekedni (és nekem sincs)

akik azt állítják,hogy a Tab egy kopi,azoknak ajánlom az alábbi cikket

[link]

Én személy szerint Tab 10.1et vennék,de kinek mi jön be...Az iOs is jó,de nekem Android után furcsa lenne.iPad 2 volt már a kezemben,és egyből megtetszett,mert gyors,és minden meg van benne ami kell (talán a FLASH az ami hiányzik,de nem egy oltári nagy hiányosság)

iPad 1et ne vegyél,a 2 sokkal jobb.Innentől csak az a kérdés,hogy iOs vs Android.Döntsd el melyik rendszer vonz jobban.

2011. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
35%
engem rohadtul nem érdekel, hogy hány %-om van itt. a mobilarénára szoktam inkább írni, ott legalább mindenki vágja a témát (mert szakmai fórum) és nem ilyen amatőrök írkálnak, mint a 61%-os. ott nem szólogatnak be és fröcsögnek a zölfdülüek, mert megse mernek szólalni, mert szétosztaná őket az egész fórum. meg ott nincsenek apple elfogultak, max az iphone topicokban, de oda nem járok.
2011. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!