Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gondja a telefonomnak?

Mi lehet a gondja a telefonomnak?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Mini mobilom ma nem érzékelte a wifit, ritkán, de előfordul, ilyenkor ki szoktam kapcsolni. Most azonban nem kapcsolt ki, hanem kékesfekete színű lett a háttér és a következő szöveget írja ki fehér betűkkel már órák óta: "lcd_backlight_ctrl start

determine_lcd_type, LCD Type:61bc11

Re-check_normal_boot_ptr MCODE1 : 1

>> LK(little kernel) ver Feb 15 2011"


hiába nyomom a kikapcsolás gombot vagy bármit, semmit nem csinál. Megpróbáltam csatlakoztatni a számítógéphez, de nem érzékeli. Mit tegyek? Esetleg a kijelzőn jelzett szöveg alapján nincs valami ötletetek mi lehet a baja? Volt már hasonló problémája valakinek? Köszönöm ha segítetek!


2011. aug. 30. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Aksit vedd ki, ha már nem reagál semmire.

Kb. fél perc után tedd vissza és próbáld bekapcsolni.

2011. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Aztán védett adataim gyári adatok visszaállítása. Ha hülye a telefon én is ezt csinálom.(galaxy s) vigyázz médiafájlokon kívűl minden adat elveszik
2011. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megcsináltam, már működik. Sajnos tényleg elveszett róla az összes alkalmazás illetve játék egy kivételével, úgyhogy lehet hogy az volt a hunyó. :)
2011. aug. 31. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!