Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 6300 által készített...

Nokia 6300 által készített képeket hol lehet megnézni?

Figyelt kérdés
Vagy valaki feltöltene valahová? Kíváncsi vagyok milyen minőségű képet csinál. Amúgy be lehet állítani ebben a telóban, hogy pl. 600x800 pixeles képet csináljon?
2011. aug. 31. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:

a kamera 2 megapixeles. (szerintem valami telefonos tesztekkel foglalkozó oldalon keress tesztképeket, ott tuti vannak) és a választható képméretek a következők:

1600x1200

1280x960

800x600

640x480

320x240

160x120


nekem már több mint 4 éve hibátlanul működik ez a telefonom (bár egyszer újra kellett szoftverezni) meg mostanában kezd gyengélkedni az akksi, de ez 4 év után már normális... ennél megbízhatóbb telefonom még soha nem volt!!! bátran ajánlom! (bár már szerintem csak az újabb tipusait lehet újonnan kapni)

2011. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A nokia 6230-asomat akarom lecserélni, és ebbe szerettem bele:)Az ilyen szolíd, de ütős telók tetszenek. Mind külső, mind összerakottság, és tudás rendben van ahogy olvasom. A vateráról fogok venni, csak várom a legjobb ajánlatot.
2011. aug. 31. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!