Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elázott a HTC Desire telefonom...

Elázott a HTC Desire telefonom. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Beleejtettem a vízbe a Htc Desire telefonomat. Kb. 5 másodpercig volt vízben. Gyorsan kikapcsoltam és kivettem az aksit majd kiraktam száradni. Aztán bekapcsoltam és csak a bootloaderig kapcsol be és onnan se tudok sehova lépni, nem érzékel semmilyen gombot. A képernyő úgy tűnik, hogy műköodik. Mi lehet a baja?
2011. aug. 31. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez a baja:


"Beleejtettem a vízbe a Htc Desire telefonomat. Kb. 5 másodpercig volt vízben."


A víz nehezen szárad ki, 2-3 nap is kell neki.

2011. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mármint arra gondoltam, hogy mi mehetett tönkre benne és az milyen értékű?
2011. aug. 31. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:

A víz elég jól vezeti az áramot, engem már rázott meg villany, mert vizes volt a kezem..

Ha a víz, mint vezető a processzor egyik lábára ráküldött

átvezetés miatt egy nem odavaló feszültséget, akkor ott megrokkan a belső áramkör és akkor az kuka.. gyakorlatilag nem cserélhető, már csak azért sem, mert a csere után derülne csak ki, hogy más is károsodott, de azt előre nem tudni.

Ez a legrosszabb, de valós verzió...

2011. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a telefon kuka, érdemesebb újat venni?
2011. aug. 31. 19:40
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg bekapcsol a telefon, de csak a bootloadert nyitja meg. Elvileg ha meghalna a processzor akkor nem kéne bekapcsolnia, nem?
2011. aug. 31. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Fent emlegetett "sérülés" ugyanúgy igaz lehet a .memóriára is...

Meg még mennyi "gönc" van benne ugyanilyen érzékenységgel..

Nem lehet szoftvert frissíteni, ha már úgyis veszni látszik? Az egy esély.. Ha flasheléskor hibát jelez, akkor nagyon kuka gyanús..

2011. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy Desire.. Érdemes és lehet is "babrálni". Androidos ugye? Próbáld újrarakni a szoftvert, sok mindenre választ kapsz.
2011. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok fórum foglakozik ezzel, keresgélj, hirtelen itt is egy.

[link]

2011. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam ujrarakni a szoftvert, de nem ismeri fel a gép a telefont.
2011. aug. 31. 20:18
 10/10 anonim ***** válasza:
HTC-t nem ismerem, sok PDA-t, telefont lehet SD-ről újrarakni, Bladet is, igaz, egy bizonyos szintig fel kell állnia. Ezt a vonalat keresd, van-e?
2011. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!