Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C3 internet probléma?

Nokia C3 internet probléma?

Figyelt kérdés

Nos nemrég vettem egy Nokia C3-00-t, minden rendben is volt az internettel, tudtam használni, amíg egyszer csak, véletlenül rá nem könyököltem a mobilra, amikor épp a beállítások menüben volt, és valami olyan beállításra ment rá, hogy amikor egyszer csak ránéztem, újraindult a telefon, és eltűnt a közösségek menüpont, az internetre, pedig nem is lehet rácsatlakozni, mintha le lenne tiltva, de hogy hogyan azt nem tudom...

Hiába megyek rá arra, hogy kezdőlap, mintha meg se nyomnám a gombot, nem csinál semmit.

Már több órát eltöltöttem azzal, hogy hogyan kellene visszaállítani, nem sikerült, a szoftverjét is újra raktam a legfrissebre, de semmi se változott.

Mit lehet tenni?? Már nagyon idegesít....

KÉRLEK VALAKI VÁLASZOLJON RÁ!


2011. aug. 31. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nemrég vetted és esetleg még garanciális akkor szervíz...
2011. szept. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!