Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pofátlanság a sulis WiFivel...

Pofátlanság a sulis WiFivel Android Market-ről letölteni? :D

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért ? :D Nálunk is nyitott volt a wifi a suliban, úgy voltam vele, hogy ha nem veszik a fáradságot lekódolni, akkor én meg miért ne használjam.. :D
2011. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Nem. Ha azt akarják, hogy ne használd, akkor kódolják le.
2011. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Valóban úgy van, ahogy az előttem szóló mondja. Ha azt akarják, hogy ne tudjátok használni, biztos lekódolták volna. Gondolom az is lehet, hogy a tanárok tudják, hogy használják egyesek a mobilt, lehet a következő órára akar anyagot szerezni az internetről:-D

2011. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

az, hogy egy háznak nincs bezárva az ajtaja, még nem jogosít fel arra, hogy bemenj...


ha nem kaptál rá engedélyt, hogy használd, akkor függetlenül attól, hogy lekódolták-e vagy sem, a használta szabályt sért. amiért rossz esetben intőt, még rosszabb esetben akár rendőrségi feljelentést is kaphatsz.

2011. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is onnan szoktam frissíteni az app storeból az alkalmazásokat az ipodomra :D De az infotanár megengedte :P
2011. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hűű, köszi a válaszokat! :D

Örülök, ha szerintetek nem gáz, kicsit olyan érzésem volt, mintha loptam volna, dehát ha nem gáz, akkor okés. :D


Amúgy igen, természetesen anyagot szedtem le... xd

Mondjuk az ő órájukat csak egészen más "anyaggal" lehetne kibírni.... :D

2011. szept. 1. 17:51
 7/14 anonim ***** válasza:

"Örülök, ha szerintetek nem gáz, kicsit olyan érzésem volt, mintha loptam volna, dehát ha nem gáz, akkor okés. :D "


ne álltasd magad, azt tetted. ha nincs engedélyezve számodra a használat, akkor te bizony loptál. és ezen az sem változtat, hogy sokan csinálják...

2011. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Ez nem számít lopásnak. :) Párom iskolában dolgozik, mint rendszergazda, ők direkt nem kódolják le a wifit.. elvégre ez már a XXI. század.
2011. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nálunk van 6db hotspot, de nagyon gyenge a jel és még le is van kódolva -.-
2011. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A párod biztos jó fej ember. Gond csak akkor van, ha az iskola vezetése nem ennyire jó fej. Akkor ugyanis könnyen előállhat az a helyzet, hogy repül.

A munkaköri leírásában ugyanis bizonyosan benne van, hogy az iskolai informatikai rendszer védelme. Egy nyitott wifi meg sok minden, csak nem az.

Ekkor pedig vagy szándékos kötelezettség szegés, vagy nagy szakmai hozzá nem értés.

Mindkettő azonnali felmondás.

2011. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!