Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Sony Ericsson X8-at...

Tomi2343 kérdése:

Érdemes Sony Ericsson X8-at venni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 17:54
 1/7 anonim válasza:
ez már a 300-adik kérdés és megint csak azt kell írnom hogy szerintem nem, nekem nem vált be.
2011. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kifejtenéd hogy miért nem???
2011. szept. 1. 17:58
 3/7 anonim válasza:

Igen. Először is egy okostelefonhoz képest csak 3,2 megapixeles a kamerája, és nem valami szép képeket csinál. Nincsenek benne effektusok, nem lehet zoomolni. (már nem azért de ez eléggé alapvető lenne sztem.)

Ha teszel rá képet videót akármit, nem lehet neki nevet adni/átnevezni.

Nem sok szín közül lehet választani.

És legalábbis az enyém sokszor lefagy. És gyorsan merül, de mondom ez lehet csak nálam van.

Én csak segíteni szeretnék, ha lehetne én nem ilyet vennék, én is megjártam.

2011. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

attól függ mire akarod használni.

Ha sms-re,telefonálásra,facebookozásra,zenehallgatásra,1-2 játék,programra akarod csak használni megéri.

De ha már pl. több játékot akarsz rá rakni,akkor nem éri meg megvenni,mert 2.1es android van rajta,amivel nem lehet SD kártyára másolni a játékokat,csak ha rootolod a telefont,és az garanciavesztéssel jár.

A kamerával szerintem nincs gond, mondjuk én nem sokat használom,igaz az autófókusz jól jönne közbe,és közelíteni sem lehet.

2011. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, a zoomolást én is sajnálom.

Más részt, mi az a rootolás? Mert nem garanciás telót vennék és az jó lenne ha meg lehetne oldani hogy lehessen sd kártyára átmásolni.

2011. szept. 1. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes semmiféle képpen.Egyébként a rövid akkuidő az androidos telefonoknál megszokott.Mondjuk ha TELEFONT és nem ilyen retkeket akarsz akkor ilyen árban ZTE Blade. Nekem nagyon bevált.Sok jó kamera progi van amivel teleeffektezheted a képeket,nagyon erős anyagból van a telefon,sokszor ejtettem le és nem lett baja csak karcok.Ezenfelül nagyon sok jó főzött rom van.A rootolás pedig egy rendszergazda jogosultságot szerez neked.
2011. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
inkább x8 mint blade. sztem.haveromnak az van,nekem x8,enyém jobban teljesít mindenhogyan szerintem. max annyi a gáz hogy rootolni kell ahhoz hogy sd-re ments játékot
2011. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!