Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mi az oka ennek?...

Szerintetek mi az oka ennek? (főleg t-home-nál dolgozók segítségét várnám mert elég kötött a dolog de ha valakinek volt hasonló akkor lécci írjon azis)

Figyelt kérdés

T-home -nál mix díjcsomagos vagyok ami annyit jelent h minden hónapban 3000 ft a havídíj amit le lehet beszélni és ha elfogy az egyenleg akk kell rá tölteni mint a dominóra. A gond az h megírkezett a pénz a telómra szept 1-én de másnap egymás után küldtél az sms-eket h xft alá csökkent az egyenleg pedig nem telefonáltam nem írtam sms-t és nem mászott fel a netre se a teló mitől lehet ez?

válaszokat előre is köszi:D


2011. szept. 3. 17:11
 1/1 bp1985 ***** válasza:
1430-at felhívod, ők látják a forgalmadat. Mi nem látjuk, így sokmindent nem tudunk csinálni. Vagy a net szedi le, vagy valami meg van rendelve. De ez nem 100%, mert látatlanba semmit nem lehet mondani, csak találgatni.
2011. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!