Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon tulajdonos az...

Milyen telefon tulajdonos az aki "király" a szemedben?

Figyelt kérdés
Amire azt mondod magadban, hogy de jó lenne, ha ilyenem lenne :-)
2011. szept. 3. 20:54
1 2 3
 1/21 kikimiki válasza:
31%
iphone 4 :$
2011. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Múltkor láttam egy faszit a metrón Nokia 5110-essel (13 éves volt piacon) na arra azt mondtam zsír arc:D
2011. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
*13 éve
2011. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
80%
iPhone-om van, ezt tartom a legjobb telefonnak (nem érdekel más mit mond, nekem ez tetszik és kész), de attól még a telefon tulajdonosa nem lesz "király"... Sőt, a legtöbb iphone tulaj egy tuskó rajparaszt.
2011. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

Azt amelyik nem menőzik a telefonjával...

Ájfón ide vagy oda, semmivel se tud többet, mint a W995-ösöm. Max csak szebb a képe.

2011. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Dettó iPhone-om van már 2 éve, és totál nem érdekel ki mit gondol róla. Valakinek nem tetszik, ez van nem érdekel, sokan jönnek az SGS2-vel, de amig nincs olyanja szerintem ne tulzottan istenitse csak úgy vakon...


Nincs olyan telefon amire azt gondolom hogy húúde király. Annak persze örülök, ha valamelyik ismerős iPhone-t vesz, gamecenterbe tudunk fun-olni és a probléma megoldás is könnyebb

2011. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Nem lesz ettől vki király a szememben. Szerintem gáz, ha valaki ilyennel akar menő lenni
2011. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 bp1985 ***** válasza:
59%
A telefon nem villogni van, hanem használni. Attól mert valakinek jobb van, mint nekem, nem lesz "király" Se a hd2-őm nem mai, se a desire-m, de nem is kell jobb telefon. Volt ájfonom is, de eladtam.
2011. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

meg amugy is hiába hiperszuper telefon, ha senki se hallott róla, vagy már a csapból is az folyik senkit nem fog érdekelni.


menőzni szerintem inkább full arany, csilli-villi gyémátos szennyekkel lehet

2011. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Panda Péter ***** válasza:
90%
attól hogy valakinek ilyen, vagy olyan telefonja van, még nem lesz király a szememben. egy profi zenelejátszót sokkal jobban irigylek, mint egy csúcsmobilt, de attól még annak a tulaja sem lesz király. a jelenlegi telefonom (zte blade) minden igényemet kielégíti, nem igazán kell erősebb/többet tudó.
2011. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!