Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a samsung...

Mi a véleményetek a samsung s5230-ról?

Figyelt kérdés

Most a telenornál lehet venni 12ezerért, ha beviszem a régi telefonom.

Annyiért szeritetek megéri?

Meddig lehet bővíteni ?

Annyi pénzért jó telefon 1-2év használatra?


2011. szept. 4. 11:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

Egy szar.

1 forintot nem ér.

2011. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
20%

Nekem apukámnak van ilyen, ő 20 000 Ft-ért vette, úgyhogy jól járnál, nagyon megérné.

Amúgy szerintem jó telefon. Minden van rajta ami kell. Zene, videó, képek, fényképező, videózás, játékok, alkalmazások, billentyűhang, ébresztő, és internet is van rajta, csak az persze nem ingyen...

Úgyhogy ha nem akarsz egy olyan bonyolult androidos meg bármilyen csak úgy összedobott telefont, akkor nagyon jó választás! Megéri az árát, bőven :)

2011. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

akkor lopoki egyet és az megéri:)

valami más ötlet max 20 ért lehetőleg érintőképernyő

2011. szept. 4. 11:27
 4/18 anonim válasza:
20%
Egy csomó ismerősömnek olyan van, jó telefon de attól függ milyen telefonod van.:)
2011. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
na mos akkor szar vagy jó?:D
2011. szept. 4. 11:28
 6/18 A kérdező kommentje:

most épp semmilyen nincs mert volt egy tönkrement

telefonáláshoz egy ősrégit használok de azt is csak itthon:)

2011. szept. 4. 11:29
 7/18 anonim válasza:
20%

Egyáltalán nem szar!

Ha tényleg nem akarsz több húszezreket kiadni egy telefonért, akkor nagyon megéri!

Minden van benne, nem nehéz kezelni!

2011. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%

Nah a sok okos.

Borzasztó rezisztív kijelző, nincs benne wifi, ostoba oprendszer, nagyon magas meghibásodási arány.

Kb annyit tud, amennyit 4-5 éve lehetett elvárni egy mobiltól, a mai igényektől kissé el van maradva.

Ha főleg csak telefonálásra kell, akkor fölösleges vele kínlódni (főleg a rezisztív kijelző miatt), akkor inkább valami megbízható nyomógombos, ha meg ilyen multimédia/net készüléknek, akkor szintén nem jó az oprendszer/wifi hiánya miatt, akkor inkább egy kicsit drágább, de használhatóbb teló.

2011. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
62%
Sokan mondják, hogy rossz, de szerintem ez nem igaz! Nekem is ilyenem van, és szerintem nagyon jó. Én úgy vagyok vele, hogy nekem elég egy szimpla érintöképernyös telefon, és azt ahogy tufom, feltuningolom. :) Már raktam rá 5 játékot, van korlátlan internet is rajta, egy csomó zene. És még sok mindent szeretnék rárakni, ha lesz idöm. Nekem egy telefon alapjában véve szart se ér, muszáj ráraknom programokat meg egyebeket, úgy érzem igazán a sajátomnak. Szerintem vedd meg, megéri ennyiért!
2011. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

na akkor elmondom mire kell

mondjuk zenét hallgatni, képeket készíteni, telefonálni, esetleg videokat készíteni

mivel telenoros lenne így lenne 3 hónap ingyen net de azért nem filmeket töltenék le ott se max fészbuk meg esetleg megnézni valami fontosat neten hírek stb

tehát nem kell semmi extra a leendő telefonra

az érintőképernyő is csak azért kell mert ez adivat:D meg jobban tetszik mint a gombos

2011. szept. 4. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!