Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x8 Froyo ROM hiba?

Xperia x8 Froyo ROM hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma telepítettem x8-as telefonomra FroyoBread 2.2.9 by doixanh romot de nem tetszett, ezért vissza akartam állítani a telefonom eredeti állapotába.

Elindítottam xrecovery-vel ott megcsináltam ezt ami le volt írva: advenced settings/ Wipe battery stats és Factory Reset először, majd backup/restore-n belül a restore ott rámentem ,hogy restore, de azt írta ki ,hogy Couldn't open directory.

No files found.

Csináltam ROM telepítése elött backup-ot ezért nem értettem mi a baja.

Gondoltam flash tool-al megpróbálom vissza állítani.

Rámentem, hogy reboot, de a FroyoBread-os logó után nem csinál semmit.

Az lehet a baj ,hogy rom telepítése elött elfelejtettem full factory reset-et, meg egy batterry wipe-t nyomni?

Most csináltam először ilyet, remélem nem csináltam nagy galibát a telómban.

Kérlek segítsetek!


2011. szept. 4. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

mi a búbánatnak erőlteted a battery wipeot?

Gondolkozni kellett volna előtte.Csinálj egy wipe cache partition-t, és egy wipe Dalvik cachet!

Ha ez sem segít, nyomj rá egy factory resetet, ha ezután se lesz jó, akkor tedd vissza RSD lite-al a gyári romot!

2011. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szegfű Márió válasza:
basszus nekem is ez a hibám csak nekem a logónál áll meg és semmi+ ha a telót töltőre teszem akkor tölt meg minden de nem tom bekapcsolni! :// sehogy se x recovery se jóó boccsi hogy ide írtam csak az előttem hozzászóló profinak tünik.
2012. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
SEUS-sal húzd rá az eredeti 2.1-et, és onnan operálhatsz újra.
2012. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!