Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont választanátok?...

Milyen telefont választanátok? ÉRintőset vagy QWERT bill-eset?

Figyelt kérdés

Egy Nokia C3-00-ás telefonom van. Nagyon jó az üzenetíráshoz, okos kis telefon minden működik rajta. Na de néha már unalmas az alap téma, és felhasználó felület. Néha jobban esne egy érintőkijelzőset használni, kezelni,

Eddig úgy voltam, hogy az érintősek nem kellenek, mert nem bírnak sokat, tönkremegy egy év alatt az érintőpaneljük és nem bírja az aksijuk.

Nos kinéztem a Samsung Galaxy Ace-t. De még mindig hezitálok, Lecseréljem e vagy sem.

Nos azért fordulok hozzátok, mert kiváncso vagyok mások tapasztalatára és véleményére.


2011. szept. 4. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

[link]

Nekem ilyenem van, de üzeníráshoz soha nem használom az érintőképernyős billentyűzetet, mert a másikkal sokkal gyorsabban tudok írni. Egyébként jó az érintőképernyő, de nekem, mint már említettem az üzenetek írásához nem jött be.

2011. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én érintőset használok (arról írok). Nagyon jól és gyorsan lehet vele gépelni (kéthüvejkujjas gépelés). Kb olyan gyorsan gépelek rajta, mint gépen. Az érintőképernyő meg nem megy tönkre hamarabb mint a sima. A kapacitív érintőhöz például hozzá sem érsz, üveg van előtte.
2011. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja és teljes magyar qwerty bill van rajta.
2011. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Xperia Mini Pro lesz a te mobilod! ilyen árban van és QWERTY+Érintő

Android 2.3 stb,stb,stb

az egyetlen baj vele,az hogy van valami statikus zaj...

2011. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Folyamat sziszeg, vagy mi?
2011. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Ha be van kapcsolva valamilyen zúgás jön belőle folyamatosan,nagyon idegesítő lehet azoknak,akik elsőnek vették meg :S
2011. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2011. szept. 4. 19:35
 8/11 blex ***** válasza:
27%
annyit tudok mondani, hogy egy jó kijelzőn jó billentyűzettel nagyon jól lehet gépelni. qwerty-t még nem nagyon próbáltam, de nem is akarom...
2011. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A fizikai qwerty-vel az a baj, hogy nem biztos, hogy magyar.

Az érintősbő meg rengeteg magyar van, ékezetes magyar karakteres gombokkal.

2011. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát kösz a lepontozást.
2011. szept. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!