Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elemes orrszívóról vélemények?...

Elemes orrszívóról vélemények? Hatékony? Hangerő? Mennyiért éri meg venni milyet? Egyáltalán megéri e?

Figyelt kérdés
Porszívós van, de sokszor ha éjjel kell kellemetlen. nem akarok felébreszteni senkit, fölöslegesen, ilyenkor használnám az elemeset.
2011. okt. 6. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk Livinglab volt, villámgyorsan el is adtam, egyáltalán nem voltam megelégedve vele. Nem szívta ki a váladékot, nagyon sokáig tartott vele az orrszívózás és annyi eredménye volt csak, hogy kijjebb jött egy kicsit a váladék, de onnantól semmi, úgyhogy pzsvel próbáltam kicsalogatni a többit mindig. Halknak viszonylag halk volt, de azért a gyerekek felébredtek rá. Jelenleg már csak a porszívós van, igaz, hangos, de maximálisan meg vagyok elégedve vele, hatékony, gyors, olcsó. Én nem vennék ismét elemeset, a fórumokon is ezt lehet olvasni, nem csak a LivingLabbal kapcsolatban ,hanem a többivel is. Az sem véletlen, hogy a vaterán rengeteg eladó van mindig.
2011. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk annyit ért, mint a langyos szellő - semmit.

Kidobott pénz volt, szinte semmit nem szedett ki az orrából, valószínű még szájjal is erősebben tudtam volna szívni:(


Mi csapra szerelhetőt vettünk, az nem zajos, és elég hatékony is.

2011. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekunk van porszivos is meg elemes is. Az elemesnek "dr bee" a markaja. Semmi gondunk nincs vele. A porszivos is es az elemes is nagyon jol kiszivja. Az elemset tobbszor hasznaljuk mert az nem annyira maceras es nem kell elovenni a porszivot foleg ejjel. Akkor van gond ha merul az elem mert akkor nem sziv olyan jol.


20 honapos a kisfiam

2011. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is Livinglab van, de ellentétben az elsővel én csak ajánlani tudom.

Halk (alvó gyerek orrát is simán le tudom szívni) és jó. Azért vannak a különböző fejek, hogy a (bocsi) takony milyenségétől függően használd. Ennél is kell orrsprayt használni, mint minden orrszívónál.

Az tény, hogy ha merül az elem, akkor kevésbé szív, de akkor cserélni kell és kész.

Az egyik ismerősömnek másodkézből vett orrszívójából hiányzott a tömítőgyűrű - enélkül sem szív semmit.

Mi gyógyszertárban vettük eü. számlára, 2009-ben 6eFt-ért.

2011. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 alaszka ***** válasza:
Nekünk Pesztonka elemes van, na az semmit nem ér, szó szerint semmit se szed ki, de halkan zúg. :) Így mi éjjel is porszívózunk, ha muszáj.
2011. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vmi gbetüs csodánk volt. Egy idő után csak zenélni volt jó. Semmit se szívott, aztán egyszer lecsapta a gyerek a kezemből megrepedt, így a fogó része zenélő játék lett, végül egy kómás éjjel rá is léptem...

Arra, hogy pénzt adj ki érte tökéletes, viszont ha jó kis tapétaragasztóval teli a gyerek feje, akkor jobban jársz ha porszívózod.

2011. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!