Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan telefon amely...

Van olyan telefon amely zseblámpás és memóriakártyát is kezel, valamint nem túl drága?

Figyelt kérdés

Régi telefonom már nincs túl jó állapotban, ezért újat vennék.


Olcsót és egyszerűt szeretnék. Azért vagyok gondban, mert szeretném ha egyrészt lenne benne ledes zseblámpa, valamint memóriakártya(mármint csatlakoztathatóság) és mp3 lejátszás. A probléma az, hogy Nokia 1616 és 1800 tudja a zseblámpát, de nem kezel memóriakártyát, Nokia C1-01 meg utóbbit tudja, előbbit nem. Nokia X2-01 meg túl drága.


Nincs olyan, amely megfelelne az igényeimnek, de 15 ezerből kijön? Független vagy t-mobilos kellene.


2011. szept. 5. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Sony Ericsson k800


Ismerős néhány hónapja a vaterán vett ilyet 8k-ért, még garancia is volt rajta.


De ahogy nézem most is van egy ott:

[link]


9000-ért.

2011. szept. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is k800-am volt a mostani előtt, el akartam adni, de végül nem tudtam megválni tőle.

Nagyon jó telefon, szvsz még használtan is sokkal jobb, mint sok mostani új...

2011. szept. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi, de SonyEricssont nem veszek, volt mar a markaval tapasztalatom korabban, volt 2 ilyen markaju telefonom. Azt is tudom, hogy nem valtozott a helyzet, es meg mindig silany minoseg jellemzi, mert par kollegam megszivta vele.
2011. szept. 8. 08:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

K800-al megszívta?


Az egyik legjobb telefon ma is.


Akkor én pl. sose fogok samsungot venni, mert régebben több ismerősöm is megszívta velük. Akkor biztos a galaxy-k is szarok...

2011. szept. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem k800, mondom 2 SE telefonom volt, és mindkettő szar volt, egyiknél típushiba, másiknál simán silány minőség volt a baj, míg ismerőseim is szinte mind szívtak ezzel a márkával.
2011. szept. 14. 16:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én ismerőseim pedig a régi samu-kal szoptak...

A k800 viszont nagyon jól sikerült...

2011. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja és egyik ismerősnek ma is van androidos teló mellett.

A xenon vaku miatt nem adná el.

2011. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De még egyszer mondom, olyat nem ismerek, akinek jól működött volna hosszútávon a Sony Ericsson, én 2-vel szívtam meg, és rengeteg ismerősöm van, aki megszívta vele. Az új modelleket is néztem, mindegyik elég gagyi, látszik hogy ez a gyártó 1 évre tervez kb., és próbál mindenféle csili-vilit beletenni a készülékeibe, így látszólag jók ár-érték arányba. Na nekem éppen az ellenkezője kell, tehát nem kell sok extra, de strapabíró legyen.
2011. szept. 30. 13:28
 9/11 A kérdező kommentje:
Most Samsung E2370-et néztem, ugyan nem jön ki 15 ezerből, de ütődésálló, cseppálló, van rajta zseblámpa, lehet bele tenni memóriakártyát, ráadásul aksija hatalmas.
2011. okt. 3. 18:20
 10/11 anonim ***** válasza:

abban amit most fogok irni az az én telefonválasztásomról szól h h lett a 15 000 es telefonbol 40 azért bátorkodtam ezt leirni

:) mert egy honapja és is ugy álltam mint te..

de hosszu lesz...:)

onnan indultam h nekem nekem semmiféle specko telefon csak vmi 5 ezres a lényeg hogy hivni lehessen vele nem?

aztán elkezdtem keresgélni a neten...de rájöttem j ezek bizony bűnrondák egy játéktelefon is szebb...

végül fölmentem 15 k körülre.. ott voltak olyanok h nokia 5130 ami még elment meg néztem mindenfélét.. aztán olyanokat akartam h ha már olcso legyen rajta zseblámpa szerű cucc amivel este lehet világitani nemtom h miért akartam de akkor jo ötletnek tűnt..:)

aztán az lett h zseblámpa csak a még olcso és ronda lefonokon van..szal keresgéltem még tovább minél tovább kerestem annál tovább nőttek az igényeim.:)

végül lett h legyen rajta microusb 3,5 jack csati ja igen azt még ki kell jelentenem h ebben az árkategoriában CSAK nyomógombos klasszikusat szabad venni ugyhogy csak azokat kerestem mert ennyiért érintősből csak a hulldék van. pl samsung 5230 meg samsung corby corbyt semmiképp egyszer használtam és ideges lettem tőle olyan lassu volt amikor görgettem akk pedig előhuzta azt az oldalso widgetsort...stb..szoval csak klasszikusat ennyiért

aztán felmentem 20 k ra

és akk ott már voltak annyiért jok pl nokia 2700 vagy nokia 6303i a 6303i még most is tetszik mert minden van rajta még vaku is amiről beszéltem..:D

de aztán rátaláltam a nokia c3 ra ami ennyi pénzért van és jár hozzá qwerty bill na ez nagyon megtetszett jah az h csak nokiákat mondok azrt van mert a többi márkát is megnéztem és a ebben az árban a nokia ver mindent

szoval hol tartottam?

nokia c3 nagyon sokat utánaolvastam sok helyen mondták h jo sok helyen h rossz a wifi re sokan panaszkodtak és sokan nem mert ebbe még wifi is van ám:)

de sokan mondták h gagyi

de engem ez nem rántott vissza sok videot néztem rola és sztem jo sőt nagyon jo annak ellenére h vkik azt mondták h rossz..ismerősömnek ilyen van azt kiprobáltam és annak a wifijével nem volt semmi gond szal elhatároztam h nokia c3 at veszek

néztem az olnile shopokat és a 20 ezresre rámentem felis hivtam a boltot és itt jött a meglepi

azt mondták h a 20 ezreshez csak a készülék és a töltő jár ami angol nyelvű ha akarom a gyári tartozékokat akk csak perkáljak még rá 30 ezret és akk magyar is lesz

hát 30 k ért már nem kellett a c3 mert ott már jo érintősek is vannak jah innentől a nokia kiesik mert az érintőseit ugyanolyan áru más telok simán verik..

szoval igy lett 30 ezer innen nézelődtem és végül zte blade mellettt döntöttem 40 ezerért ennél nem kapsz sehol jobbatez a best az alsó középkategoriában ár érték szempontbol...szal végül t mobilosan megrendeltem 40 ért kártyásan

igy lett az 5 ezres mobilbol 40 ezres de 1 honapja nyuzom és nagyon meg vagyok vele elégedve szoval örülök h ennyit szántam rá wifi gps 3,5 jack kapacitiv kijelző prima minden boldog tulaj vagyok:)

ugyhogy szerintem én azt feltételezem h kb te is tizenéves lehetsz mint és szoval kérjd meg a szüleidet h segitsenek ki egy kicsit mondjuk előkarácsonyi ajándékként vagy nem tom de ha megveszed rájössz h télleg megérte azt a 40 ezer pénzt ha nem akk bocs de én ezt vettem ki abbol ahogy irtad a kérdést.

na ennyi lenne

de ha már ennyit irtam remélem elolvasod és egy pontot is rá:) köszi

amugy ott van még az xperia x8 ami olcsobb és jo de kisebb kijelző még megnézheted a galaxy minit de ez is hasnlo az x8 hoz vagy a galaxy 3 at ez kb annyi mint a blade de akk már a blade jobb nagyobb kijelzővel, felbontással

szal blade a király !!!

VÉGE

szoval ha nem sürgős annyira ez a telefon dolog én még sporolnék rá egy kicsit a helyedben illetve még annyit h én nem vagyok annyira a használt telefon vásárlás hive ugyhogy ezt az opciot én helybol kizártam

2011. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!