Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a telefon miért ilyen drága?

Ez a telefon miért ilyen drága?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 12. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos akad valaki aki megveszi pl gyűjtők
2011. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azért mert ez nem egy átlagos telefon!!!

Discovery Science-n megy Gadget Show! (Kütyü parádé) és ott ezt bemuttaták és azért különleges,mert amit rajta tárolsz zenéket,sms-eket,videokat,jegyzeteket (egy szoval mindent!) elküldi egy titkos Katonai adatbázisra! ennyire emlékszek! :D

ha más is látta ezt a részt részletezheti tovább is! ;)

2011. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert Vertu(nagyon elit márka)

De mivel itt még a 600.000 nagyon olcsó lenne BIZTOSAN hamis.EZ olyan mintha egy Teljesen jóállapotú ferrarit adnának 5millióért,hát nem átverés?

2011. okt. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

osztálytársamnak is egy ilyenje van és nem akartam elhinni hogy ennyit ér

én a helyébe nem vinném a suliba inkább eladnám

2011. okt. 12. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
Az eredeti vertu 1 millió felett van. Ez nem eredeti, hanem kamu. Ezeknél nem is aa tudást fizeted meg, hanem azt, hogy vertu, és nem műanyag, meg fém, hanem arany, ezüst, meg hasonló dolgokból készül.
2011. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kisvuk29 ***** válasza:
Szerintem egy telefon nem ér ennyit.Ha 2-3 nullával kevesebb lenne esetleg.
2012. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!