Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile vagy telenor?

T-mobile vagy telenor?

Figyelt kérdés

Szeretnék telefont venni vagy tmobilosat vagy telenorosat

a tmobilnál inygen face van a telenornál 3 hónap ingyen net és általában a telefonok is olcsóbbak

Sztem ha lenne ntem akkor is legtöbbször fészeznék:)

Szerintetek melyik a jo?


2011. szept. 5. 19:30
 1/6 Argloss ***** válasza:
Telenornál már többször előfordult, hogy adott ajándék lebeszélhetőséget több rokonomnak is, viszont a T-mobile-nál ilyet én még nem tapasztaltam 6 év alatt... Ettől függetlenül maradtam T-s. Szerintem eléggé egy szinten vannak a szolgáltatók...
2011. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"Telenornál már többször előfordult, hogy adott ajándék lebeszélhetőséget több rokonomnak is, viszont a T-mobile-nál ilyet én még nem tapasztaltam 6 év alatt.."


Pl. Minden webshopon vásárolt telefonhoz 60 ajándék percet adnak ingyen, + anyukámnak adtak már olyan kedvezményt, hogy 1 évig kapott havi 10 percet ingyen lebeszélhetőséget

De az ilyenek nyilván a forgalomtól is függenek, kártyaszíntől is akár...


Én is T-s vagyok :)

2011. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem nem előfizus kell majd
2011. szept. 5. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

2. vagyok


Amiket én írtam azok a kártyásokra is vonatkozik

2011. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Argloss ***** válasza:

Hmm, el is felejtettem, hogy kaptam 60 percet ingyen amikor legutóbb telefont vettem.

Azt tudom még mondani a T-hez, hogy általában jobb szokott lenni a lefedettsége. (vagy csak én fordulok meg mindig olyan helyen...)

2011. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Nálunk tényleg jobb a lefedettség, telenor szinte nincs is. Pár éve állítottak fel egy tornyot a falunkban, mindegyik szolgáltató elhelyezte rajta a dolgait, kivétel a telenor. Szerintük megfelelő a jel... hát csak kint, az utcán lehet telefonálni, míg a T-mobilenél meg a Vodafonnál, bent is maximális a térerő.
2011. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!