Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sim hálózat feloldó Pin kódja?!

Sim hálózat feloldó Pin kódja?!

Figyelt kérdés
Sziasztok... meg van egy ideje kb 4 hónapja de lehet hogy cska 3,és fél hnpja egy Samsung galaxy mini és eddig telenoros kártyával használtam minden jól ment... m beletettem a tmobile-s kártyámat és egy bizonyos "SIM hálózat feloldó pin kódja "-t kér... a telefon független szóval nem azzal lehet a probléma... viszont nem tudom h mit tegyek :/
2011. szept. 6. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégsem független a telód.
2011. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Hol vetted a telefont? Mert ha biztos nem csak félre néztél valamit, akkor szerintem vidd vissza.
2011. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Az tuti hogy nem független a mobil!

vidd vissza mert jól átb@sztak! :)))

2011. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem baszták át. Feleségem Samsung Galaxy 3-asa detto ezt csinálja, 1.5 éves, magam vettem a Vodában neki karácsonyra, Vitamaxszal. Most kezdte el játszani egy fagyás után... A kártyája rendesen műxik másik mobillal, a telója meg az én szintén Vodás előfizus kártyámat sem eszi meg.
2012. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jah. Látom itt fügetlen telóról van szó, akkor bocsi, ott lehet tényleg átbasztak. Az asszonyé Vodás, de nem eszi meg a Vodás karikat (sem) most már, és echte Voda:)
2012. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!