Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes védőfóliát...

Szerintetek érdemes védőfóliát tenni egy iPhone4 kijelzőjére?

Figyelt kérdés
Engem eléggé irritál , és szerintem semmi értelme nincs de kíváncsi lennék a ti a véleményetekre is .
2011. szept. 6. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

NE!


Rendeltem tükörfóliát előre hátulra..

hátul tök jó, olyan mintha télleg tükör lenne, elöl viszont szivárványos lett a gép, élvezhetetlen, dobhattam ki...

mondjuk lehet egy sima bevált volna, de én inkább vigyázok rá

a kijelzője nálam am se karcolódik

2011. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
*szivárványos lett a kép
2011. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Minek? Felesleges. Én sem veszek a 750 €-s Samsung Galaxy Tab-emre.
2011. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
érdemes
2011. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

én tettem az ipad emre fóliát és ajánlom h te is tegyél

mert modjuk kiperkálsz érte kb 150 rongyot és vigyázol rá mint a szemed fényére aztán ha mégis lesz rajta karc akk verheted a fejed a falba nem tom te hogy vagy vele de én már voltam ilyen helyzetben...szal én vennék rá

2011. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem , mert van rajta tok ami gyakorlatilag minden részét megvédi . Volt rajta fólia de leszedtem mert igazából lyukas volt a kameránál , a home gombnál és a kamera mellett lévő 'vonalnál' is . Gyakorlatilag alul és felül maradt fekete részt védte a fólia és nem hiszem hogy az meg tud karcolódni . Nektek mi a véleményetek ?
2011. szept. 7. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
most komolyan miért pontoztatok le ???
2011. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!