Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom a mobiltv-t használni?

Hogy tudom a mobiltv-t használni?

Figyelt kérdés

Média mánia s díjcsomagba vagyok,amibe ugye 10 óra mobiltv előfizetés is van...

Az lenne a kérdésem,hol tudok vagy egyáltalán hova tudok felmenni,hogy tudjam használni ezt az alkalmazást?

(samsung galaxy acem van)

Már mindent kipróbáltam,amikor rámentem az origon a mobiltvre az alap csomagra azt írta,hogy nem vagyok rá előfizetve...valahol olvastam azt is,hogy küldjem a 17123ra a MOBILTV szót,és a t-mobile küld nekem egy linket amin fel tudok menni...erre kaptam egy olyan smst,hogy a szolgáltatás jelenleg nem elérhető....


2011. szept. 7. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
küldd a 1430ra hogy: MOBILTVALAP és így tudod aktiválni a szolgáltatást.
2011. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,siker!!:))
2011. szept. 7. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de amíg nincs ez az SMS elküldve addig gyakorlatilag hiába lehetne ilyenem a díjcsomag alapján nem fog sikerülni?
2011. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!