Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » K700 fülhallgató profil hiba....

K700 fülhallgató profil hiba. Mi lehet a baj? (További lennt)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szereztem elég régen egy k700-as telefont. Mocskos piszkos zsíros retkes aljzattal (ahogy az a használtaknál lenni szokott) nekiálltam fogkefével, arcszeszes ronggyal tűvel letisztítani. Nemrég elkezdtem megint használni, és van vele egy olyan gond hogy érzékelni érzékeli a fülhallgatót, beállítja a profilt is, de arra nem hajlandó, hogy visszaváltson általános profilra ha leválasztom. Ha átállítom normál profilra akokr egész egyszerűen nem hajlandó bármilyen hangot kiadni, és ha újraindítom, egy pár másodpercig jó, utánna viszont megint átvált fülhallgató profilra. Szerintetek lehetne ennek csinálni valamit? Előre is köszi a válaszokat.
2011. szept. 7. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagyon. ezeknél a régi SE-knél nagyon elvolt cseszve az a csatlakozó aljzat. nekem is tönkrement régen a K700i-mé
2011. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, valamiért nem érzékeli ha kihúzod. Sztem van bennt vmi mikrokapcsoló ami nézi hogy van e bedugva valami, és ez beragadhatott. Ezt meg elektronikusan nézheti hogy mivan bedugva mert tudja h töltő füles v valami. Remélem nem mondtam hülyeséget
2011. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam, lehet h nincs mikrokapcs banem egyszerűen pont annak a lábaknál van rövidzárlat ami a fülest érzékeli és igy azt hiszi nem huztad ki
2011. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!