Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rá lehet beszélni valahogy...

Rá lehet beszélni valahogy egy androidos készüléket, hogy fogadjon faxot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem tud faxot fogadni. Legfeljebb ha bescanneled és e-mailben ráküldöd. Ugyanis a fax fogadásához fax modemre lenne szükség.
2011. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Nem tud faxot fogadni. Legfeljebb ha bescanneled és e-mailben ráküldöd. Ugyanis a fax fogadásához fax modemre lenne szükség."


Olyanba nem illik beleszólni amihez nem értünk.



[link]

2011. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi, ezt én is néztem, de egyrészt baromi hosszú lista másrészt amit eddig megnéztem belőle, az csak a küldést írja, azt is sokszor csak valami szerveren keresztül.


nekem meg éppen hogy fogadni kellene, direktben.

2011. szept. 7. 16:43
 4/11 A kérdező kommentje:

"Ugyanis a fax fogadásához fax modemre lenne szükség."


a telefon hangot közvetít. a fax modem nem csinál mást, mint megfelelő módon "csiripel", meg "hallgatja" a másik faxmodem "csiripelését". miért ne lehetne ezt szofveresen kiváltani?


nem értek hozzá, lehet, hogy van valami technikai akadálya, de akkor azt meséld el nekem légyszíves.

2011. szept. 7. 16:55
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha te ezzel Faxot fogadsz le emelem a kalapom előtted. Faxot csak pc-vel és telefaxxal lehet fogadni. Ez tuti.
2011. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
miért?
2011. szept. 7. 22:32
 7/11 Furjadék* ***** válasza:
Mert ez ígyvan.Punktum.Kész.Vagy telepítsél egy faxmodemet, mivel néhánykanak simánt ment a wifi, bluetotth telepítése az elmúl hónapokban...
2011. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szánalmas vagy...
2011. szept. 9. 21:17
 9/11 Furjadék* ***** válasza:
Mert válaszoltam?Csak rámutattam arra, hogy nem tudsz valamit.Amúgy te nem tudtad elfogadni, hogy modem nélkül lehetetlen...
2011. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ha ez neked válasz, akkor tényleg az vagy...


nem azzal van a bajom, hogy esetleg nem lehet. ha nem, hát nem.

de csak azért, mert azt mondod "Punktum.Kész.", nem fogom elhinni. (arról nem is beszélve, hogy utána még hülyének is néztél)


szóval, ha nem tudod megindokolni, hogy miért, akkor kussolj!

2011. szept. 11. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!