Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véleményeket kérek a Nokia...

Véleményeket kérek a Nokia C5-03-ról! Meg hogy mivel rezesztív az érintője akkor azt csak kizárólag ceruzával érdemes használni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 01:13
 1/7 Pipóca válasza:
53%
Nem ajánlom a Nokia újabb típusú telefonjait, a legtöbb széria szoftverhibás...
2011. szept. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán használható ujjal is. Nem rossz telefon. Jó benne a Wifi. Egyedül a sok képet tartalmazó weblapok megjelenítésével bír nehezen mert csak 128 MB RAM van benne. Ezeknek a weboldalaknak a mobil verzióját érdemes megnyitni.
2011. szept. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van és nem ajánlom.

A képernyő még csak hagyán, mert elég jó fajta, nem kell rátaposni, hogy érzékeljen, de az oprendszer..úristen!

Nem is az alkalmazások, mert én azokat nem használom ki, nincs is rajta semmi szinte, de baromi lassú, sokszor lefagy, és az életed elund mire betölt tegyük fel 350 képet (nekem ennyi van rajta jelenleg.). Netezés közben sem egyszer volt olyan, hogy lefagyot vagy ilyesmi. Első hónapban még használhatónak mondtam, de így egy hónapos használat után úgy érzem akár maradhatam volna az s5230asomnál is...

2011. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hibás darabot fogtál ki utolsó. Vagy nem frissítetted a szoftvert. Néha lefagy, de mi nem? Az Android is lefagy néha meg a pc is.
2011. szept. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bp1985 ***** válasza:
Ne vedd meg. Lassú telefon, kevés rammal. Abból a pénzből normális telefont lehet venni. A symbiannal senki nem foglalkozik. Nagyon kevés alkalmazás van rá a többi oprendszerhez képest.
2011. szept. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyan utolsó előtti...jót nem hallani érintős nokiákról..énis nokia párti vagyok, voltam, ezért vettem ezt, de lássuk be nagyon nagyon nagyon lemavan maradva ..
2011. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Katasztrófa, ne vegyél 1 éve használom, egy androidossal együtt avval kevesebb gond van.Lefagy néha, lassú.A symbian katasztrófa, érthetetlen, megmagyarázhatatlan hülyeségeket csinál, próbáltam már mindent egy idő után a symbian behülyül, nem való érintős telóhoz.Ha nokia párti vagy akkor nyomógombosat vegyél vagy windows-osat.
2013. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!