Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia x3? Véleményeket várok!...

Nokia x3? Véleményeket várok! Érdemes megvenni? Milyen képeket csinál? Fókusza jó? Tényleg játssza az avit meg ilyesmi?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos el kell szomorítsalak. Nem éri meg. Túl van árazva.


AVI-t meg végképp nem játszik. Jelenleg egyik Nokia sem képes gyárilag AVI-t játszani. Persze utólag meg lehet oldani programokkal, de csak okostelefonokon, az X3 meg nagyon nem az.


olvasmány:

[link]

2010. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom, de a Nokia oldalán azt olvastam...


itt a link:

[link]


termékjellemzők és ha rámutatunk h mindent mutat ott írja

a video résznél, hogy "Támogatott videó-fájlformátumok: .3gp, .mp4, .avi, .asf.; kodekek: H.263, H.264, MPEG-4, WMV9"

2010. márc. 1. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy N95-el sokkal jobban jársz, sokkal erősebb proci van benne nem kell konvertálgatni az avikat hogy le tudd játszani.
2010. márc. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!