Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlana nekem valaki egy...

Rosery kérdése:

Ajánlana nekem valaki egy igazán jó telefont? Amit persze már ki is próbált és bevált.

Figyelt kérdés

Olyanok véleményét kérném akik valóban használták azt a telefonfajtát, ami szerintük jó, mert tesztvideókat én is tudok nézni, de abból nem derül ki minden.

Egyébként 35.000Ft körülig írjatok telókat, ja és Blade nem érdekel még mielőtt írnátok! :)

Köszi :)


2011. szept. 9. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Xperia X8, Galaxy Mini
2011. szept. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez az árkategória nem az amiben "jó" telefont fogsz kapni. Miért nem rögtön egy doboz gyufa áráért akarsz okostelefont venni? mi lesz a következő, ajánljunk egy zacskó ropi áráért jó autót? A minőséget és a tudást meg kell fizetni, ha jó telefont akarsz akkor rászánsz még legalább ugyanennyit...
2011. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én a nokia e63at ajanlanám, sok androidb*zi szidja az op.rendszere miatt,de nekem eléggé bevált, én amire használom :sms, internet,email, navigácio (google mapsel),

ha pedig nem számit, hogy okostelefon legyen, akkor a samsung chat is nagyon jó, ojanom is volt második telefonként, jól megy rajta a wifi ahhoz képest h nem smart.

ha pedig androidos,touch-os kell akkor a galaxy i5500 mozog ebben az árkategoriában, ilyet nem használtam, de elég jókat hallani róla, persze mindjárt jön valaki és leolt

2011. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!