Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » NokiaC3. Vélemények?

NokiaC3. Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 22:37
 1/5 anonim válasza:
28%
szar telefon,megvettem egyet ujan,dobozban,egy het utan kezdtek recsegni a gombjai (kb 50 sms iras utan),a hangja is kezdett torzitani,gyenge minosegu anyagokbol van osszeteve,konnyen karcolodik,mivel muanyag az elolapja,a wifije se mukodik tul jol ahogy hallotam,en nem probaltam ki.10 nap utan el is adtam kis bukassal.azotan (7-8honapja)nokia e63at hasznalok,eg es fold a kulombseg,bar sokan szidjak a symbiant,de nekem bevalt.ha venni akarsz,inkabb vegyel samsung 335ot,az nem okostelefon,mivel nem rendelkezik op.rendszerrel,de olcsobb is mint a c3 es csak annyival kevesebbet tud,hogy nem lehet ra annyi app.ot tenni mint a nokiara
2011. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2011. szept. 9. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés csak az, hogy melyik C3?


C3-00, C3-01?


Az első az sz@r ahogy van, a másik még elmegy, a mobilarenan ajánlott minősítést kapott.

De szerintem nem ér annyit, amennyibe kerül...

2011. szept. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rosery válasza:

Szerintem nem szar :S

Nekem az van, én szeretem nem lassú rajta a net, a wifi jó, a gombokkal sincs semmi bajom, nem recseg, nem kopik semmi.


Meg több embertől is hallottam már h jó(akik használják is nem csak neten utánnanéztek)


Jó, nem egy androidos szuperokos teló, de az Ovi Áruházból is tudsz leszedni alkalmazásokat.

2011. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem sem szar! Egyedül a bluetooh-val van baj, de szervízben úgyis megcsinálják. Ezen kívül imádom. Középkategóriás okoskának tökéletesen megteszi, számomra legalábbid. :))
2011. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!