Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a kinyitható...

Mi a véleményetek a kinyithatós telókról?

Figyelt kérdés
Szertnék kinyithatósat venni mert nem karcolóddik.
2011. szept. 10. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretem őket, könnyen szétesik ha leejted.
2011. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer rosszúl nyitod ki a telefonnak vége.


Az érintősök se karcolódnak könnyen amelyiken Gorilla Glass van.

2011. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt 4 féle (sima gombos,felcsúsztathatós,kinyithatós és most érintőképernyős). Az első kinyithatós egy Motorola V600 volt (elég régen), de nem volt valami strapabíró. Utána egy kinyithatós SE Walkman mobilom (W710i) volt, az már jobb volt, de nekem nem tetszettek az ilyen stílusúak. Közben voltak gombosak is (Nokia, SE K750i, Sagem) és az utolsóm egy SE W580i volt, ami már felcsúsztathatós volt. Tudásra ez volt a legjobb, de aztán kaptam egy Samsung Galaxy Minit és eladtuk :(
2011. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sose szerettem a kinyithatósakat... De az érintös mellett egyik gombosnak sincs már esélye.. el vannak maradva, mivel az érintöképernyöje a jövö.
2011. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tényleg eljárt felettük az idő. másik meg egy idő után szalagkábel megsérül(elkopik) a sok nyitogatástól. öcsémnek anno volt egy sony w300i-m. 2 év alatt 2x is kellett cserélni. szóval nekem rossz véleményem van róla. :D
2011. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!