Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó az, hogy az összes...

Miért jó az, hogy az összes kérdésnél, ahol az Androidról vagy az Androidos telókról van szó jönnek az epülfánbojok és lepontozzák az ember amúgy normális és használható válaszát!?

Figyelt kérdés
Csak engem idegesít nagyon ez?
2011. szept. 17. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
nem csak téged, engem is kib@szottul zavar, meg sztem vagyunk még egy páran
2011. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Engem is irritál pedig nincs is androidom hanem egy iPod touch 4g-m de mégsem lettem köcsög elfogult appleboy vagy miatököm. Most, hogy már tudom milyen az ios inkább egy droidos telót választanék iphone helyett.
2011. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap feltettem egy kérdést, kaptam is rá normális válaszokat, aztán amikor ma néztem mindegyik 0%-ra volt pontozva, eléggé meglepődtem, de most már akkor értem. Kis csírák...
2011. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Én mertem válaszolni, hogy nem ajánlom, hogy a GSMLinenál vegyen iPhone 4-et... hát lepontoztak :D


Mondjuk különösebben nem érdekel :D

2011. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Ráadásul egy kisebb hadsereg van ezekből, mert egy hozzászólást lenullázni nem 1-2 emberes feladat.
2011. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Sok köcsög csíra.Rohadjanak meg.(Tisztelet a kivételnek)
2011. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Vannak mások is ám: Nemrég volt egy Nokia fétises "üzletember" aki szerint MINDEN létező telefont ver a Nokia C5-03.


Van egy enyhén szólva k*csög felhasználó aki mindenkit óvodás módon (így hogy hozzáírja: nyenyenyenyenye vagy bibibibibíííííí) leszól ha nem ZTE Blade-je van.



Volt még egy mindenkit lepontozó WP7 fan is egyszer.


És persze: Vannak Apple fanok akik az iPhone 4-et ajánlgatják mindenhol de nem értik meg HOGY MOST JÖN KI AZ ÚJ IPHONE AKKOR MINEK A 4-ET VENNI?

2011. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Meg minek venni egy mobilt cirka 180 kilóért, ha jobbat is kap olcsóbban.
2011. szept. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nemszoktam lepontozni a normális válaszokat és azokat sem ahol androidos telefonokat ajánlanak.Nemértem , hogy mitől lessz jobb annak aki lepontoz , na mind 1 és bocsi válaszolok egy előttem szólónak.


,,És persze: Vannak Apple fanok akik az iPhone 4-et ajánlgatják mindenhol de nem értik meg HOGY MOST JÖN KI AZ ÚJ IPHONE AKKOR MINEK A 4-ET VENNI?,,


Azért mert attól függetlenül , hogy jön az iphone 5 , még így is egy nagyon fejlett és minden igényt kielégítő telefonról van szó.(most nem mondom azt , hogy az android nem tudja nyújtani azt amit az iphone)

És az iOS 5 ös is fog futni a 4 esen és talán még a 3gs en is.


De azért androidfan ok is akadnak akik lepontozzák a nekik nem tetsző választ és ugyanugy nokia fan ok , winphone fan ok .Ilyen idióták mindenütt vannak , én nem veszem őket figyelembe.

2011. szept. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az igau, hogy mindenhol vannak ilyen emberek, de a droidos kérdéseknél hemzsegnek a 0%-os, egyébként hasznos válaszok. És egy választ lenullázni csak nagyon sok szavazattal lehet, vagyis nem 1-2 emberről van szó.
2011. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!