Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Spiro W100i...

Sony Ericsson Spiro W100i vélemények?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 13:32
 1/5 anonim válasza:
tök jó csak az aksi szar
2011. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyárilag szoftverhibás lefagy újraindul kikapcsol félévig használtam volt szervizbe is ugyanúgy szar nem ajánlom ne hari a lehúzásért
2011. szept. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hangszoros válasza:

Nemcsak ez az Ericsson sofverhibás!!!

A szerviz Mammutba, még a 3 napos csere helyett, a telcsit is elopta. Se pénz, se telefon. Az Ericsson M.O.meg lerázz.

Ennyit az Ericssonokról

Lenyúlos társaság, óvatosan velük.

2011. szept. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenki lenyúlós nem???
2011. szept. 20. 14:01
 5/5 hangszoros válasza:

Mindenki lenyúlós nem???


"Mindenki lenyúlós nem???"

Nem azt írtam! Biztos láma vagyok, mert nagyon sokszor egyértelműen gusztustalanul lenyúltak. A tapasztalatom. Nincs gyakorlati fogyasztóvédelem. A Fogyasztóvédelem is elhajtott, a kitalációjukkal: nyálazzak sokezerért okmánybélyeget a panaszomra!Itt is úgy jártam, se gép ,se pénz. A Kress lenyúlta a profi legdrágább akkus fúrógépem, és a külön, hozzávett komputeres töltöm. A német anyának is irtam, de visszaküldött a Gubacsi útra a vevőszolgálatukhoz. Probáltam a Német-Magyar Kereskedelmi, és ipar kamarát is.

Más német cégtermékekkel is jártam hasonlóan, de ott a dealer volt a simmlis.2db Jamara X Peak 3 Plustról ( Komputeres akkutöltő) lenyúlta a tartozékokat, és a szóbeli megegyezést magasról le@ . Buktam 48000Ft-ot. A Szan BT volt a tettes Csepelen


Nincs valahol oldal ahol a simmlis cégeket meglehet találni ? Légyszi a linkcimet

2011. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!