Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Trémobilnál az 500mb mobilnetf...

Trémobilnál az 500mb mobilnetforgalom lejár akkor lecsökkentik 32kbit/s re azzal tudok letölteni még?

Figyelt kérdés
túlforgalmazási díj nincs csak lecsökkentik 32/s re azzal pár megás cuccokat le tudok még tölteni nem baj ha több óráig tart ugyse fizetek többet szóval ilyet lehet?
2011. szept. 10. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Kb soha az életbe nem fog letöltődni.
2011. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az jó akkor spórolnom kell vagy wifit lopni :D
2011. szept. 10. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Na igen elég lassú az úgy... Én is ilyen csomagban gondolkodtam, de nem hiszem, hogy megéri :/
2011. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy le lehet tölteni csak lassabb lesz.


5 mb kb. 20-25 perc.

2011. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
lehet vele kisérletezni :D egyszer nyomtam rá egy speed test-et 2 kbit/s-et rakott ki reálisnak. :D szóval ha kivárod 1x lejön :D bár nem tudom mennyit netezel(telón esetleg notebook) de ha telón, akkor havi 500 mega simán elegendő, még a 100 mega is elfogadható, nekem annyi van.
2011. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!