Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C6-00 kamera probléma?

Nokia C6-00 kamera probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Először is van egy C6-00-ás Nokiám.2gb-os mem. kártya van benne...És amikor mp4-be veszek fel vidót(memóriakártyára menti) akkor vidózás közben egyszercsak megáll a kép pl.:8mp-nél és csak 16 mp-nél megy újra a kép , de a hangot vesz.De ha 3gp-be veszem akkor nem csinálja ezt.Ha viszont a telefonmemóriára mentem a videót akkor nincs semmi akadás...és arra gondoltam h a memóriakártyának "lassú" az adatátvitele.És esetleg lehet-e "gyorsabbat" venni?

előre is köszönöm a válaszokat:)


2011. szept. 10. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. A kártyáknál nézd meg, hogy Class 4, Class 6 vagy Class mennyi. Minél magasabb osztály, annál gyorsabb az adatátvitel. Egy 4-eset azért nem árt venni. Viszont ha alapból 4-es, biztosan nem az a gond. 4mb/s adatátviteli sebesség nem lehet kevés.
2011. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs rajta.Am ez Micros SD kártya ha ez segít vmit
2011. szept. 25. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Oké, hogy MicroSD, de szerintem rá kellene írniuk. Semmilyen számot nem látsz? Pl. az én kártyámra is csak egy kis 4-es van írva zárójelben, de ott van. Ott a kártya gyártója, vagy hogy melyik ország gyártja? Ha az sincs akkor az valami nagyon gagyi kártya lehet...
2011. szept. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!